singurul jucator care e in stare sa faca dribiling e tinut pe banca.... bravo Lacatus, mi-e scarba.....
singurul jucator care e in stare sa faca dribiling e tinut pe banca.... bravo Lacatus, mi-e scarba.....
in sfarsit... intra Dayro..
Hotigane da-ne un penalty ceva... ca altfel nu avem sanse sa marcam
Gooooooooooooolllllllllllll
in sfarsitttttttttttttttttt
Gooooooooooooolllllllllllll ca la biliard, dar nu conteaza
Nu se poateeeeeeeeeeeeeeeeeeee ![]()
stai tu linistit ca si altii au avut goluri neregulamentare si nu au mai avut remuscari.
Uite si un gol valabil al lui Dayro. Asa Lacatus, tine-l pe banca si meciul urmator
GOOOOOOOOOOOLLLLLLLL MORENOOOOOOOOOOOOOOO
fular-campionii ![]()
oricum, jucatorul meciului din punctul de vedere a lui Lacatus va fi Nicolita, ca doar el a centrat; si asa il vom vedea titular cu Dinamo.
Golanski a luat AIUREA rosu !!! Pur si simplu l-a luat pe handicapatu ala de langa zapata
Yesssssssssssssssssss...bine ca s-a terminat !!! Forza Steaua !!!
P.S : Hai Mioveni ![]()
Bine ca am invins!!!
Golanski a luat rosu ca l-a luat pe tampitu ala prazar de acolo sa nu iasa scandal....si parca vad ca tot ei o sa tipe ca au fost dezavantajati
Cum sa ia Golanski rosu ? Doamneee, pe langa ca vrea sa faca bine, ia si rosu .. Sper sa se faca apel si sa se anuleze, avem nevoie de el..
![]()
Forza Steaua!!! ![]()
Am mai trecut un hop, mai avem nevoie de 2 victorii si suntem campioni.
Am dat un gol din off-side, am luat un gol prosteste, am mai dat un gol bine-meritat. Pawel a luat rosu aiurea, sper doar ca mult iubita comisie de disciplina sa se autosesizeze, cum fac ei in ultima vreme, si sa nu-l suspende. Altfel, ne va lipsi mult in groapa.
Bravo Dayro!
Un meci in urma caruia pot zice ca:
- Steaua a marcat primul gol din offside
- Golanski eliminat aiurea, va rata cel mai probabil meciul cu Dinamo
- la 0-0, prin min 60, Lacatus scoate inchizator (accidentat) si introduce, atentie, inchizator (Baciu a intrat fundas, Mirel a urcat inchizator, deci practic schimbare post pe post)
- Neaga este in revenire de forma, sper sa il vad titular cu Dinamo
- Dayro a aratat inca o data ca merita sa joace mai mult
- oltenilor nu degeaba li se zice "prazari". Niste necivilizati (am vrut sa zic tarani, dar nu vreau sa jignesc taranul roman)
- si altele, probabil..
MoWeed: si nu au fost dezavantajati? Compari o eliminare in minutul 90 cu un gol, care in fond este golul victoriei?
Am trecut peste un hop ..da vine un deal...Dinamo >![]()
Pacat ca a intrat Banel ca altfel faceam egal. Si nu-i asa, mai bine egal cu Banel pe banca decat victorie cu Nicolita in teren.
S-a spus despre Lacatus ca nu este antrenor deoarece nu stie sa faca schimbari. Ia vedeti voi cate meciuri au fost castigate de cei care au fost introdusi in a doua repriza.
Nu stiu de ce dar am niste draci dupa meciul asta.... S-a vazut ca a intrat Dayro Moreno...da' s-a vazut ca a intrat si Banel...nu imi pasa ca a dat centrarea de gol...tot il urasc din tot sufletul si abia astept sa plece de la Steaua...si nu inteleg de ce l-a eliminat pe Golansky, la urma urmei Zapata i-a tras lui Michell si Zapata trebuia eliminat... Dupa ce ca era sa isi ia un croseu in fatzau mai e si eliminat...din cauza lui Banel:))))) ANTI Banel Nicolita!!!
Oricum bine ca am luat 3 puncte ca avem nevoie ca de aer...PASTE FERICIT! ![]()
![]()
Nu stiu de ce dar am niste draci dupa meciul asta.... S-a vazut ca a intrat Dayro Moreno...da' s-a vazut ca a intrat si Banel...nu imi pasa ca a dat centrarea de gol...tot il urasc din tot sufletul si abia astept sa plece de la Steaua...si nu inteleg de ce l-a eliminat pe Golansky, la urma urmei Zapata i-a tras lui Michell si Zapata trebuia eliminat... Dupa ce ca era sa isi ia un croseu in fatzau mai e si eliminat...din cauza lui Banel:))))) ANTI Banel Nicolita!!!
Oricum bine ca am luat 3 puncte ca avem nevoie ca de aer...PASTE FERICIT!
E normal sa ai draci. Doar mai sunt doua etape si suntem pe primul loc. luand echipa dupa locul 9 si ducand-o pe primul loc Lacatus merita toata "scarba" noastra/ Scarba care o resimt si eu pentu suporterii ce sunt stelisti din doi in doi ani.
weeezer
Au fost si ei dezavantajati, dar la cum au jucat nu au ce zice.
Asta este iar o sa viuasca presa ca am apasat butoanele
una peste alta un nou meci slab si asta datorita faptului ca jucatorii care merita sa joace titulari stau pe banca! Habibou nu vi se pare mai in vana decat Pepe? Dar Dayro fata de Banel?..
In fine,una peste alta doamne ajuta ca am invins si pastram sanse la titlu! Macar sa fie lafel de acum incolo cu meciuri slabe da` sa fim campioni! Mi-as dori sa`i umilim pe caini in groapa... ![]()
Lacatus e tampit. Sper sa dea Nicolita golul victoriei si sa ma contrazica, dar slabe sanse
Mai gandeste-te cine e tampit la faza asta!!!!
am dominat meciul de la un capat la altul,cel putin in prima repriza.am meritat pe deplin victoria,e adevarat cu un dram de noroc la bara lui Costea,dar norocul tine cu CEI MAI BUNI!
avem noroc cu carul si cu ... arbitrul si cu Jiji (butoanele)
Locul 1 nu ne mai scapa. Mioveni 0-0 CFR.
Jucam fara stres in groapa.
Ce meci de infract! Bravo baieti!