FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

U Craiova - Steaua 1-2

«13456»
Matteo26.04.2008 15:24

singurul jucator care e in stare sa faca dribiling e tinut pe banca.... bravo Lacatus, mi-e scarba.....

colaps26.04.2008 15:27

in sfarsit... intra Dayro..

fiara726.04.2008 15:31

Hotigane da-ne un penalty ceva... ca altfel nu avem sanse sa marcam

MALDINI_STEAUA26.04.2008 15:33

Gooooooooooooolllllllllllll

fiara726.04.2008 15:33

in sfarsitttttttttttttttttt

Gooooooooooooolllllllllllll ca la biliard, dar nu conteaza

MALDINI_STEAUA26.04.2008 15:37

Nu se poateeeeeeeeeeeeeeeeeeee :(

fiara726.04.2008 15:41

stai tu linistit ca si altii au avut goluri neregulamentare si nu au mai avut remuscari.

Uite si un gol valabil al lui Dayro. Asa Lacatus, tine-l pe banca si meciul urmator

MALDINI_STEAUA26.04.2008 15:42

GOOOOOOOOOOOLLLLLLLL MORENOOOOOOOOOOOOOOO fular-campionii fular-campionii fular-campionii

Catalin207726.04.2008 15:46

oricum, jucatorul meciului din punctul de vedere a lui Lacatus va fi Nicolita, ca doar el a centrat; si asa il vom vedea titular cu Dinamo.

MALDINI_STEAUA26.04.2008 15:50

Golanski a luat AIUREA rosu !!! Pur si simplu l-a luat pe handicapatu ala de langa zapata

 

Yesssssssssssssssssss...bine ca s-a terminat !!! Forza Steaua !!!

 

P.S : Hai Mioveni :D

MoWeed26.04.2008 15:55

Bine ca am invins!!!

Golanski a luat rosu ca l-a luat pe tampitu ala prazar de acolo sa nu iasa scandal....si parca vad ca tot ei o sa tipe ca au fost dezavantajati

cRiss4Steaua26.04.2008 15:59

Cum sa ia Golanski rosu ? Doamneee, pe langa ca vrea sa faca bine, ia si rosu .. Sper sa se faca apel si sa se anuleze, avem nevoie de el..

ramonik26.04.2008 15:59

fular-campionii

Forza Steaua!!! :thumbsup:

axl26.04.2008 15:59

Am mai trecut un hop, mai avem nevoie de 2 victorii si suntem campioni.

 

Am dat un gol din off-side, am luat un gol prosteste, am mai dat un gol bine-meritat. Pawel a luat rosu aiurea, sper doar ca mult iubita comisie de disciplina sa se autosesizeze, cum fac ei in ultima vreme, si sa nu-l suspende. Altfel, ne va lipsi mult in groapa.

Bravo Dayro!

weeezer26.04.2008 16:03

Un meci in urma caruia pot zice ca:

- Steaua a marcat primul gol din offside

- Golanski eliminat aiurea, va rata cel mai probabil meciul cu Dinamo

- la 0-0, prin min 60, Lacatus scoate inchizator (accidentat) si introduce, atentie, inchizator (Baciu a intrat fundas, Mirel a urcat inchizator, deci practic schimbare post pe post)

- Neaga este in revenire de forma, sper sa il vad titular cu Dinamo

- Dayro a aratat inca o data ca merita sa joace mai mult

- oltenilor nu degeaba li se zice "prazari". Niste necivilizati (am vrut sa zic tarani, dar nu vreau sa jignesc taranul roman)

- si altele, probabil..

 

MoWeed: si nu au fost dezavantajati? Compari o eliminare in minutul 90 cu un gol, care in fond este golul victoriei?

mircea_zion26.04.2008 16:04

Am trecut peste un hop ..da vine un deal...Dinamo >:P

iancu dragosh26.04.2008 16:05

Pacat ca a intrat Banel ca altfel faceam egal. Si nu-i asa, mai bine egal cu Banel pe banca decat victorie cu Nicolita in teren.

S-a spus despre Lacatus ca nu este antrenor deoarece nu stie sa faca schimbari. Ia vedeti voi cate meciuri au fost castigate de cei care au fost introdusi in a doua repriza.

EmySyeaua26.04.2008 16:13

Nu stiu de ce dar am niste draci dupa meciul asta.... S-a vazut ca a intrat Dayro Moreno...da' s-a vazut ca a intrat si Banel...nu imi pasa ca a dat centrarea de gol...tot il urasc din tot sufletul si abia astept sa plece de la Steaua...si nu inteleg de ce l-a eliminat pe Golansky, la urma urmei Zapata i-a tras lui Michell si Zapata trebuia eliminat... Dupa ce ca era sa isi ia un croseu in fatzau mai e si eliminat...din cauza lui Banel:))))) ANTI Banel Nicolita!!!

 

 

 

 

Oricum bine ca am luat 3 puncte ca avem nevoie ca de aer...PASTE FERICIT! fular-campionii:steagcruce:

iancu dragosh26.04.2008 16:16
Nu stiu de ce dar am niste draci dupa meciul asta.... S-a vazut ca a intrat Dayro Moreno...da' s-a vazut ca a intrat si Banel...nu imi pasa ca a dat centrarea de gol...tot il urasc din tot sufletul si abia astept sa plece de la Steaua...si nu inteleg de ce l-a eliminat pe Golansky, la urma urmei Zapata i-a tras lui Michell si Zapata trebuia eliminat... Dupa ce ca era sa isi ia un croseu in fatzau mai e si eliminat...din cauza lui Banel:))))) ANTI Banel Nicolita!!!

 

 

 

 

Oricum bine ca am luat 3 puncte ca avem nevoie ca de aer...PASTE FERICIT! fular-campionii:steagcruce:

 

 

E normal sa ai draci. Doar mai sunt doua etape si suntem pe primul loc. luand echipa dupa locul 9 si ducand-o pe primul loc Lacatus merita toata "scarba" noastra/ Scarba care o resimt si eu pentu suporterii ce sunt stelisti din doi in doi ani.

MoWeed26.04.2008 16:21

weeezer

 

Au fost si ei dezavantajati, dar la cum au jucat nu au ce zice.

Asta este iar o sa viuasca presa ca am apasat butoanele

ultrash26.04.2008 16:35

una peste alta un nou meci slab si asta datorita faptului ca jucatorii care merita sa joace titulari stau pe banca! Habibou nu vi se pare mai in vana decat Pepe? Dar Dayro fata de Banel?..

In fine,una peste alta doamne ajuta ca am invins si pastram sanse la titlu! Macar sa fie lafel de acum incolo cu meciuri slabe da` sa fim campioni! Mi-as dori sa`i umilim pe caini in groapa... :steag_sah_mic:

helena_steaua26.04.2008 16:40
Lacatus e tampit. Sper sa dea Nicolita golul victoriei si sa ma contrazica, dar slabe sanse

 

Mai gandeste-te cine e tampit la faza asta!!!!

 

am dominat meciul de la un capat la altul,cel putin in prima repriza.am meritat pe deplin victoria,e adevarat cu un dram de noroc la bara lui Costea,dar norocul tine cu CEI MAI BUNI!

stelistul stelist26.04.2008 17:03

avem noroc cu carul si cu ... arbitrul si cu Jiji (butoanele)

Theo@Steaua26.04.2008 17:26

Locul 1 nu ne mai scapa. Mioveni 0-0 CFR.

Jucam fara stres in groapa.

dangeor26.04.2008 18:17

Ce meci de infract! Bravo baieti!

«13456»