Din piciorul lui Mendoza au plecat majoritatea fazelor periculoase ale Stelei in seara asta , din piciorul lui Ciordel au plecat majoritatea atentatelor la spatiu aerian din jurul stadionului .
Ok , bine ii faci lobby pentru nationala , ca nici Florentin Petre nu e mai breaz ca asta , hai sa zicem ca inteleg asta ( prin absurd ) , dar cum naiba il lasi in fiecare meci sa execute fazele fixe de picior drept cand doar 20 % maxim ajung la destinatie ? Chiar nu exista un alt executant pe picior drept in tot lotul Stelei ? Rica saracu ce ?
Meci de meci Banel o trimite in balarii , va propun sa urmariti golurile din faza fixa date de Steaua in acest retur si o sa observati ca majoritatea au plecat din partea dreapta , spre interior .
Laca trebuie blamat pentru schimbari , atat ! Pentru ca fotbal am jucat si chiar fotbal ofensiv .
Din pacate am ajuns in situatia in care titlul aproape sigur se decide in Groapa , unde baietii "domnului profesor Mircea Rednic" o sa joace cu o determinare nevazuta in acest sezon , pentru ca din acest moment obiectivul lor este sa stopeze Steaua .
Sansele s-au redus considerabil , insa inca respiram .