FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Poli Timisoara 1 - 1

«12314»
fcsteaua.ro22.04.2008 17:22

Steaua: Zapata, Goian, Radoi, Nesu, P. Marin (V. Badea 46), Ghionea, Nicolita, Plesan (D. Moreno 77), Pepe Moreno, Ad. Neaga, A. Mendoza (Lovin 70)

 

Antrenor: Marius Lacatus

 

Poli Timisoara: Pantilimon, Brezinsky, Badoi, Martinez (Abiodun 80), Karamyan (Arman Karamyan 83), Srhoj, Luchin, Vrsic (Ganea 62), Milhazes, Bucur, Rusic

 

Antrenor: Dusan Uhrin jr.

 

Neprevazutul s-a produs: primul egal dupa 10 victorii si Steaua trebuie sa castige tot pana la finalul campionatului pentru a-si asigura titlul. Pacat.

 

Repriza a doua incepuse atat de promitator cu golul lui Goian din minutul 49.

 

Steaua a ratat cateva ocazii favorabile de gol care in final s-au razbunat cand Poli Timisoara a reusit sa egaleze prin Gigel Bucur (minutul 65).

Raul198822.04.2008 17:31

pentru toti din strainatate

 

meciul se poate vedea pe sopcast

 

adressa : 17544 forzateaua

costhinia22.04.2008 17:35

ce cauta iar, din nou,....Banel titular???din pacate noi suporterii nu putem face nimic....si am incercat

bafta in seara asta Steaua!

ros-albastru4ever22.04.2008 17:41

Baneleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!Ce faci Baneleeeeeeeeeeee???

ros-albastru4ever22.04.2008 17:43
ce cauta iar, din nou,....Banel titular???din pacate noi suporterii nu putem face nimic....si am incercat

bafta in seara asta Steaua!

 

Pai cred ca e mai bun decat Dayro :|:|:|...daca asa decide antrenorul...

zloty22.04.2008 17:43

da cu Banel asta e jale rau ,cat de prost sa fi sa nu sti ce sa faci cu mingea??

si Ghionea titular? trimitel in masa pe banca si bagal pa rada

emmynem22.04.2008 17:44

baneleeeee impuscate !!!

costhinia22.04.2008 17:46

daca trebuia sa ne mai convingem de capacitatea lui Banel, cred ca ne-am convins.

parca avem un plus de viteza fara Dica.

la ocazia lui Banel, mendoza si-a demonstrat clasa. nota 10 pentru pasa catre ...cel mai slab om din echipa Stelei: Banel

Tupac Amaru22.04.2008 17:54

Ce cauta cocalarul, iarasi, titular?

Sa fie de vina faptul ca el si Lacatus fac parte din aceeasi etnie?

Oricum, Lacatus ne batjocoreste prin mentinerea acestui antitalent 100% in echipa.

alexynho22.04.2008 18:02

BV Banel... superstarul echipei... la fiecare atac al Stelei, se spune stop daca ajunge mingea la Nicolita. Bv... Maradona e invidios crek pe acest mare fotbalist.

zloty22.04.2008 18:04

nui vinovat Banel ,nu stiu de ce va luati de el, el nu se cere singur in echipa ,nu se introduce singur in primu 11 singurul vinovat si responsabil pentru titularizarea pe banda rulanta a acestui antitalent este antrenorul

fsoica22.04.2008 18:11
nui vinovat Banel ,nu stiu de ce va luati de el, el nu se cere singur in echipa ,nu se introduce singur in primu 11 singurul vinovat si responsabil pentru titularizarea pe banda rulanta a acestui antitalent cu culoare de kk este antrenorul

 

rasistule !!!!

costhinia22.04.2008 18:11

ne complicam singuri jocul, doar de dragul de arata ca dam jucatori la nationala.

amarel22.04.2008 18:14

Iar jucam in 10 oameni !!!!!!! De ce dracu nu-l scoate pe inutilul de Banel ?????? :chair:

fsoica22.04.2008 18:14

ce echipa de kk avem ;)

 

dau mesaje de pseudo-spurcat, la ultimul meci cand am facut asa si incepuserati sa ma injurati tocmai dadea Steaua gol;)

 

poate va iese si acum..

asa ca ...shoot ;)

amarel22.04.2008 18:17

Neaga --PEPE MORENO.....de infarct nu alta !!!!!

zloty22.04.2008 18:21

Radoi face pa lampard in seara asta vad :-?? tre sai mai si iasa

 

:)) face comentatorul "Banel nu a anticipat" :))) hai mai ca deja cerem prea mult:))

amarel22.04.2008 18:21

Cred ca singura sansa ca sa scapam definitiv de Banel e sa dea un autogol in seara asta ......... :no:

BlaUGranA22.04.2008 18:25

Astia joaca de parca au mancat ceva stricat..mingi pierdute cu groaza,preluari aiurea,viteza rezemat de gard.N-am inteles nimic din repriza asta.Lacatus pune biciu pe ei ca nu mai tine.

 

Forza Steaua!

zob7922.04.2008 18:25
Cred ca singura sansa ca sa scapam definitiv de Banel e sa dea un autogol in seara asta ......... :no:

Da-l in MM lui, hai sa ne concentram pe meci si rezultat

fsoica22.04.2008 18:26

cred ca o sa ma uit pe Pro TV

 

Steaua nu mai joaca fotbal de 2 ani...

MoWeed22.04.2008 18:27

Neaga vad ca joaca cam ca in zilele bune, cred ca a fost cel mai bun jucator al nostru in acest meci.

Cat despre Banel, trebuie scos urgent altfel intram in criza de timp...

xDaJACKALx22.04.2008 18:28
Cred ca singura sansa ca sa scapam definitiv de Banel e sa dea un autogol in seara asta ......... :no:

 

Daca isi da autogol o sa fie capitan cu Craiova :biggrin:

ultrash22.04.2008 18:29

nu jucam nimic!!!!! Banel e o panarama! ce`o cauta baiatu` asta titular nu inteleg. n`avem idee de joc,n`avem nimic,suntem praf:|:|:|...sa fim sinceri jucam turca,asta nu`i fotbal,,,,Dayro,habib si rada ar tebui titulari! ma uit la meciul Stelei si nu mai simt nimic,jalnic!:|:|:|:|:| rupe`le capu` Laca rupe`le capu`! asta nu`i Steaua pe care ne`o dorim...asta nu are fata de campioana:| :steag_sah_mic:

androsteaua22.04.2008 18:29

greu meciul! tre sa ii luam tare in a 2 repriza sa nu mai asteptam iar pana in ultimele minute

«12314»