FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Poli Timisoara 1 - 1

«1234514»
Raul198822.04.2008 18:45

gooooooooooooooooooooooollllllllllllllllllllllllllllllll :steag_sah_mic:

Lorentzo_77722.04.2008 18:45

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL Goian !!! Ce bine am inceput !!! FORZA Steaua !!! :steagcruce:fularsteaua2fular-campionii:steagcruce:

Basarabia_e_ros_albastra22.04.2008 18:45

GooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooL!

 

Hai Steaua!!!!!!!!!!! fular-campionii

amarel22.04.2008 18:47

GOOOOOOLLLLLLLLLLLLLL Goian !!!!!! BROSCOI GRAS si de RHT, acum sa te vad ce comentezi !!!

razvan beica22.04.2008 18:47

ce tarziu incepe show-ul .... :steagcruce:fularsteaua2

ros-albastru4ever22.04.2008 18:47

Cred ca nicio echipa din Anglia nu a marcat atatea goluri din cornere cum am marcat noi :biggrin:

costhinia22.04.2008 18:49

scriia cineva ca mendoza a fost cam slab azi. daca mendoza nu a jucat ce sa mai spunem de Banel?

parerea mea e ca mendoza e cel mai bun transfer. si cand joaca prost e decisiv, in sensul pozitiv.

Joga Bonito22.04.2008 18:51
Chiar te rugam sa faci acest lucru. Sa nu ii uiti si pe restul de stelisti de conjuctura...

 

Batem 2-0! Rezolvam meciul dupa pauza!

 

Forza Steaua! Mandru ca sunt stelist! Alaturi de Laca!

 

Forza Banel!

 

Joga Bonito! Hai cu 2-0 sa prind la pariuri! :thumbup:

amarel22.04.2008 18:52

Imbecilul de BALEANU, comentatorul meciului ,ala a spus de MENDOZA ca mu se vede astazi...., el vrea sa-l vada pe SAPUNARU pe teren ........... :puke:

Lorentzo_77722.04.2008 19:00

Futui X(X(X( 1-1 !!! Nu-i nimic,...,mai dam 2 ;) !!! FORZA Steaua !!! forzateauafularsteaua2fular-campionii:steagcruce:

amarel22.04.2008 19:01

Banel .......... sa tii in tere3n pe viata JJ !!!!!!! :angry:

ros-albastru4ever22.04.2008 19:01

Mda...lucrurile se complica...1-1...Laca,daca vei gandi rational,vei scoate mana moarta numita Nicolita si il vei baga de urgenta pe Dayro...daca nu castigam,singurul vinovat va fi antrenorul,fara nicio scuza

zloty22.04.2008 19:05

si intra Lovin Lovin Lovin

 

bine Laca antrenorule ce esti doamne ce schimbari

ros-albastru4ever22.04.2008 19:06

Am inteles eu bine???Lovin???????? Lacaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa,e 1-1!!!!!!!!!!!!! Nu e 4-1...bai frate nu inteleg deciziile astea ale lui Lacatus :cursing: :cursing: :cursing::wall: :wall:

amarel22.04.2008 19:06

Daca-l baga pe Lovin , INCHID TELEVIZORUL............... :hmmm::wave: merg naibii si ma culc .

Sa-l tina dracului pana la pensie pe inutilul ala de Banel !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

fsoica22.04.2008 19:06

parca suntem morti...

 

cand nu vom mai mima profesionismul vom intra si direct si cu sanse in Liga...

costhinia22.04.2008 19:07

pai cu Banel si Lovin in echipa sa fim multumiti cu un egal

fedora22.04.2008 19:08

incredibil, multumim Lacatus!

Lucas22.04.2008 19:09

Lacatus isi saboteaza propria echipa! Mai ramane sa ne dam seama dac-o face intentionat sau nu.

SzabiStelistu22.04.2008 19:10

asa Laca....iti bati joc de noi...multumim...un egal,si inca zic multumesc....cu bbanel si lovinX(X(X(X(X(

amarel22.04.2008 19:11

Lovin ---in locul lui MENDOZA !!!!!!!!!!!! :cursing: Noi vrem sa invingem in seara asta ?????? :blink::blink:

 

Lovin ---in locul lui MENDOZA !!!!!!!!!!!! :cursing: Noi vrem sa invingem in seara asta ?????? :blink::blink:

zloty22.04.2008 19:12

da multumim Laca iai lasat 14 minute bv esti un antrenooor .................

ce cauta 0 u ala de Badea pe teren?? joaca si mijlocas doamne Laca tu nu esti antrenor

Kekea22.04.2008 19:13

Acum am anumite dubii....dar daca si in meciul urmator joaca Banel titular...Lacatus poate sa isi faca bagajele.

amarel22.04.2008 19:14

Ramane Banel si iese PLESAN .......... :drunk::no:

 

NOROC CU NESU !!!!!!!!!!!!

costhinia22.04.2008 19:15

luam campionatul, dupa ratarea asta

«1234514»