Precum au banuit majoritatea care se pricep la fotbal, iar am avut zi grea la Galati. Atmosfera n-a mai fost asa de prietenoasa, galeria adversa injurand Steaua mai tot timpul, semn al frustrarii, lipsei de civilizatie si a propriilor cantece si scandari pentru echipa lor.
Meci cu mari emotii pentru noi, si cu mari semne de intrebare. Eu nu inteleg de ce mama draq e terminatul ala de Banel pe teren. Nu pot sa inteleg de ce. Ne omoara asta.
Trebuie sa le multumim lui Zapata, in primul rand - pentru ca ne-a salvat de la infrangere, si lui Plesan ca ne-a adus victoria si ca ne mentine inca speranta la titlul 24. Iar Neaga - cum sa ratezi ma in halul ala ? Dupa ce gol de toata frumusetea ai marcat in Ghencea etapa trecuta
Am avut noroc astazi, trebuie sa recunoastem. Insa urmeaza meciuri mai grele.
