Oameni buni! Am elucidat misterul! Jaba de Timisoara este capul unei conspiratii la nivel inalt ! El a reusit sa infiltreze o cartita in sanul echipei noastre ,pe nume Lovinhel! Acesta a dat dat note explicative si rapoarte despre strategiile echipei Steaua. Pentru a-si sterge urmele (de elefant) Jaba a ordonat ca Lovinhel sa fie sters din analele echipei! Ca urmare,a trimis un tragaci de brichete in peluza visinie! Insa misteriosul tragaci a ratat si l-a umplut de respect pe fluieras!CE DOBITOC!!!!
Frate,ai postat foarte frumos azi!Glumele tale sunt foarte reusite!Ne-ai mai descretit si noua fruntile in tensiunea asta...
