@ George Stan
Întocmai...
Aplicati oameni buni o logica (ca cea de mai sus) de bun simt,facand abstractie de preferintele fotbalistice,si veti concluziona ca porecla de "artileristi" a eternilor milogi frustrati nu vine de la nimic...
In alta ordine de idei,imi pare bine ca in sfarsit,conducerea lor va suferi consecintele cardasiei cu acei neispraviti care se autointituleaza "cea mai frumoasa galerie din tara",caci masurile "relaxate" de asigurare a ordinii in tribunele lor nu sunt de azi-de ieri! In Ghencea te descalta nenorocitii aia de la bgs (a patit-o un prieten) iar in ghiulesti intra, nu unu sau cativa,ci toti cu cate ceva de aruncat...aici nu mai poti invoca faptul ca "s-a strecurat"...
