Pentru cei care "nu au nevoie de pomana", va plangeti ca in Romania nu se aplica legile in vigoare nu? Dar in cazul asta faceti o exceptie sa inteleg. Sa zicem ca unul iti fura masina si ti-o aduce inapoi. Tu nu o sa-l denunti, nu-i asa? Sa nu dau alte exemple mai complexe!
Pana acum am numarat 3 oameni normali pe forumul asta care vor sa se aplice regulamentul.
Deci NU CONTEAZA ca suntem noi in situatia asta, putea fi oricine.E VORBA DE REGULAMENT!
E vorba de LEGE.
Va repet ceea ce scria intr-un ziar, poate va aduceti aminte: NIMENI NU E DEASUPRA LEGII!
