a inceput sa rasufle! inteleg ca azi se discuta de 0-3 si 4 etape suspendare. probabil ca pe acolo va fi decizia!
si ref. iar la Lovin: sa va fie clar ca in momentul respectiv a procedat exact cum trebuie. era practic imposibil ca partida sa mai continue in conditii cat de cat normale. daca va uitati la fata arbitrului, el pare complet nauc si nu realizeaza ce i se intampla, iar Lovin ii tot spune sa opreasca jocul, caci astia pot sa ne omoare. eu sunt convins ca daca nu facea el presiune, diaconu nu era capabil sa opreasca, la cat de bulversat era neintelegand ce i s-a intamplat. parerea mea este ca lovitura la cap l-a naucit complet si era complet aerian. nici vorba sa mai poata conduce un joc de fotbal atat de incins.
oricum nu se mai putea juca pe benzi, caci publicul era incitat si arunca intr-una cu tot felul de obiecte. ar fi insemnat sa jucam numai in cercul de la centrul terenului, ceea ce era o prostie, in conditiile in care arbitrul nu mai era lucid.
eventual sa le propunem tiganilor un amical rejucare dupa inceierea campionatului! e max. ce putem accepta.