Meci slab, joc slab!
Lacatus m-a dezamagit.
Alcatuieste echipa total gresit in faza de atac.
Noi nu dam gol pentru ca:
1.Jucam doar cu 1 varf.
2.Jucam cu Pepe Moreno varf - un varf care nu da goluri!!!
3.Jucam cu Dica - un jucator care incetineste mult jocul si care mai mult sta pe teren.
4.Folosim marcatori pe post de coordonatori.Mendoza,Dica si Dayro Moreno sunt golgeteri, marcatori pursange.Si sunt folositi mijlocasi. O PROSTIE IMENSA!
Pe langa aceste observatii as vrea sa mai zic inca ceva.
Umbra lui Oli inca e peste Ghencea. De fiecare data cand dam gol si ajungem sa conducem, ne retragem in aparare.
O ALTA MARE PROSTIE.
O sa il criticati pe Surdu pentru balbaielile din final.Dar nu e vina lui.Locul lui nu era acolo.Acolo era locul lui Golanski.
La fel s-a gresit si cu Poli Iasi.
Banel nu avea ce cauta acolo!!!