FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Unirea Urziceni 1 - 0

«1236»
fcsteaua.ro16.03.2008 18:19

Steaua Bucuresti: 1. Zapata - 4. Golanski, 3. D. Goian, 6. M. Radoi, 15. Nesu - 8. Ov. Petre, 20. Lovin (23. Plesan '84) - 27. Dayro Moreno (11. Habibou '59), 10. N. Dica (), 29. Andres Mendoza - 22. Jose Moreno (84. Surdu '79).

 

Antrenor: Marius Lacatus.

 

Unirea Urziceni: 12. Stelea - 24. L. Balint, 6. Galamaz, 4. Mehmedovici, 23. Bordeanu - 3. Gomes (14. B. Stancu '85) - 10. Mara, 17. Burns (25. Paduretu '56), 8. Cr. Constantin - 15. Danalache (7. Bilasco '69), 11. Onofras.

 

Antrenor: Dan Petrescu.

 

In prima repriza jocul nu a excelat la ocazii de poarta. In a doua repriza insa jucatorii stelisti au venit montati de la cabina si au dominat total meciul.

 

In minutul 83 Habib Habibou a marcat singurul gol al partidei si a adus bucuria in Ghencea. Centrarea a venit de la Mendoza dintr-o lovitura libera.

 

Mihai Stoica a salutat galeria si a fost aplaudat de tot stadionul dupa care a mers la tribuna oficiala sa dea mana cu Gigi Becali.

 

Click aici pentru clasamentul Ligii 1
Flaviu8616.03.2008 18:37

forza Steaua!!!!

2-0 si locul2 !!!!

forza Dayro

Anakin16.03.2008 18:44

Salut. Se poate vedea meciul live pe net? Stie cineva?

 

pls help

 

Forzza Steaua!

Flaviu8616.03.2008 18:47
Salut. Se poate vedea meciul live pe net? Stie cineva?

 

pls help

 

Forzza Steaua!

 

eu ma uit pe gsp si si p gecotv.ro p kanalD :)

steaua_gloria16.03.2008 18:52
p gecotv.ro p kanalD :)

am incercat si nu merge, adica dau play si nu porneste

Flaviu8616.03.2008 18:57
am incercat si nu merge, adica dau play si nu porneste

 

 

sorry :( eu de pe la ora 15 am pornit kanal D, si poate de aia imi merge

da incearca si pe gsp.ro

cred in steaua mea16.03.2008 19:02

nu mi merge live-ul de pe gsp X( cu tehnologiile lor cu tot X(

SzabiStelistu16.03.2008 19:25

nu la jocul asta am sperat....in fine :Dsper sa invingem macar cu 1-0 :D

SzabiStelistu16.03.2008 19:29

Steaua incepe sa joace!!!!BRAVO!!FORZZA Steaua!!!

ros-albastru4ever16.03.2008 19:30

Cam mediocra prima repriza...nu prea am avut prospectime.Sper ca pauza sa schimbe ceva in jocul nostru in bine

Flaviu8616.03.2008 19:33

conform statisticilor Steaua o dat cele mai multe goluri dupa pauza, asa ca....Doamne ajuta!!!!

hai baietziiii

1uLy4Nn16.03.2008 19:34

pfff..greu de tot :(...se chinuie rau de tot Steaua..macar 1-0 sa se termine :steagcruce: :steagcruce: spre24

danimarcu16.03.2008 19:35

Extrem de slaba prima repriza.

Goian si Nesu ar trebui sa inceapa meciul cu cartonas galben la activ,poate asa ar renunta la intrarile dure la mijlocul terenului,in faze fara pericol.

Cu jocul asta nu meritam nici macar locul doi la sfarsitul campionatului,ca sa nu mai vorbim de locul 1...Sper sa se schimbe ceva dupa pauza.

Oare ce exerseaza baietii astia la antrenamente? :wall:

cred in steaua mea16.03.2008 19:38
Steaua incepe sa joace!!!!BRAVO!!FORZZA Steaua!!!

 

te uiti la reluarea dynamu Kiev - Steaua ? sau unde incepe sa joace? :-??

paraipan_2916.03.2008 19:41

Trebuie schimbat ceva clar, dar nu prea stiu ce.....cam asta e echipa n-avem altii. Probabil ca vor fi mult mai motivati dupa pauza. HAIDETI BAIETI ACUM E MOMENTUL SA NE APROPIEM DE TITLU !!!!!!!!! Toti va imploram VICTORIE e singura varianta! HAI Steaua!!!!!

ANTIgigi16.03.2008 19:42

Incepe sa-mi devina clar faptul ca Lacatus nu prea are treaba cu munca de antrenor. E totusi putin mai sus ca Hagi.....dar atat. Iar publicul, exceptie o parte a galeriei in anumite momente, a fost de nerecunoscut in prima repriza.

Roger16.03.2008 19:42

Comentariu la pauza:

Ma asteptam sa fie foarte greu dar nu sa jucam atat de prost.

1-0 ne trebuie, nu mai mult.

Lucas16.03.2008 19:42

Ce am urmarit noi in prima repriza este duelul intre un antrenor mediocru si cel mai bun antrenor din Liga I. Acesta din urma isi adcveaza mijloacele in functie de posibilitatile concrete pe care le are la dispozitie. Primul habar n-are cum sa-si aseze pe teren valorile.

 

Ramane sa va dumiriti voi care e unul si care-i celalalt.

Flaviu8616.03.2008 19:44

la cat de importanta ar fi o victorie in seara asta, si 1-0 in minutul 92 , gol zapata din penalty :))

 

 

forza Steaua

"baila" moreno (sper)

axl16.03.2008 19:44

Sunt absolut sigur ca vom inscrie in a doua repriza.

Raulredblue16.03.2008 19:47

doamne slab jucam...offf.....intra pe asta si vezi meciu live pe canal d... http://www.plztv.com/forums/general-TV-cha...tena1-romanian/

 

steaua_gloria

 

ia incearca aici fratik.... http://www.plztv.com/forums/general-TV-cha...tena1-romanian/

SzabiStelistu16.03.2008 19:52
te uiti la reluarea dynamu Kiev - Steaua ? sau unde incepe sa joace? :-??

si acuma ce zici???tu te uiti probabil la reluarea Poli Iasi - Steaua....in fine...vom castiga!!

SzabiStelistu16.03.2008 19:56

CE OCAZIE!!!:(( PACAT ca NU A INSCRIS MENDOZA!!:((

zamainmenu16.03.2008 19:59

Lovin este mijlocasul nostru de creatie. Uitati-va atent. Lasam la o parte faptul ca Dica, Mendoza si D. Moreno mai coboara spre mijloc. Continui sa sustin ca la noi Lovin e mijlocasul de creatie. Si rezultatul se vede in joc.

Flaviu8616.03.2008 20:02

Goian ii suspendat pentru meciul cu Rapid?

 

parca ov.Petre si Ghionea au galbene

«1236»