FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Unirea Urziceni 1 - 0

«12346»
hypno16.03.2008 20:05

Mendoza este varza astazi

ros-albastru4ever16.03.2008 20:05

Cam la nimereala se joaca.Nu cu pase lungi poti sa-i joci pe Pepe sau pe Mendoza.Cred ca am innebunit daca am ajuns sa spun asta,dar sa intre Plesan in locul lui Lovin.Asta e,astia-s mijlocasii pe care-i avem,dar trebuie o schimbare neaparat

SzabiStelistu16.03.2008 20:12

din pacate iarasi ii slab meciu...habibou e egoist...insa Steaua are ocazii!!cred ca a fost o greseala scoaterea pe Dayro de pe teren!!!

Flaviu8616.03.2008 20:13

pluteste in aer golul

Lucas16.03.2008 20:15
Cam la nimereala se joaca.Nu cu pase lungi poti sa-i joci pe Pepe sau pe Mendoza.Cred ca am innebunit daca am ajuns sa spun asta,dar sa intre Plesan in locul lui Lovin.Asta e,astia-s mijlocasii pe care-i avem,dar trebuie o schimbare neaparat

 

 

Acest joc haotic este o rusine! Nicio relatie de joc, niciun automatism...nimic.

cred in steaua mea16.03.2008 20:21

NU SURDUUUUUUU :(((((((((((((((((( s'a zis cu meciu

hypno16.03.2008 20:22

ai de p mea ... Surdu ??? ne trebe mijlocas central tata ... Lovin out ... ai de p mea

SzabiStelistu16.03.2008 20:23

trebuia Plesan nu Surdu.....plm...se pare ca va fi egal.....acum puteam sa profitam de greselile adversarelor :((

ros-albastru4ever16.03.2008 20:24

Au inceput tragerile de timp.Stelica n-are nicio treaba cu repunerea balonului,astia de la Urziceni stau pe jos cat pot(i-a invatat bine Dan Petrescu),arbitrul asta fluiera tot ce se poate,finu da pe langa minge{astia sunt factori secundari care nu pot acoperi prestatia echipei}...dar schimbarea asta din final e chiar incredibila:Pepe <-> Surdu! :|:|:|...Unde-s Rica sau Vali Badea cand ai nevoie de ei???

 

 

Si totusi,GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLL HABIBOOUUUU

NicoSoulSteaua16.03.2008 20:24

GOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLL :steagcruce:

SzabiStelistu16.03.2008 20:24

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLL

LLL HABIB HABIBOOOOOOOUUUUUU!!!!!!!!!!

Flaviu8616.03.2008 20:25

goooooooooooooooooooooooooooooooooool

Raulredblue16.03.2008 20:26

goooooooooooooooooooooooooooooooool

hypno16.03.2008 20:26

habibi mancate-ar lupii arrrrrh

 

goooooooll goooooooool gooooooooool goooooooooooool

cred in steaua mea16.03.2008 20:26

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

OOOOOOOOL HABIBOU !!!

Vive Steaua ! Tous pour Steaua ! \:D/

dragos_ghinea16.03.2008 20:28
pluteste in aer golul

a plutit pana cand a reusit sa intre in plasa

 

Doamne ajuta!

 

fular-campionii

horse3716.03.2008 20:28

sa se termine 1-0 dar...ce jucam este trist. sa fie chiar asa de buna echipa bursucului? nu inteleg ce putem construii acasa cu betega Lovin.

imi mentin parerea ca nu avem antrenor.

ros-albastru4ever16.03.2008 20:30

Baleanu asta imi provoaca greata.In toate actiunile,Steaua e avantajata dupa parerea lui X(X(X(

SzabiStelistu16.03.2008 20:36

surdu = looser

cred in steaua mea16.03.2008 20:37

SURDU PLEACA ACASA RETARDATULE

SzabiStelistu16.03.2008 20:37

3 victorii consecutive !!!FORZZA Steaua!!!!!!!

hypno16.03.2008 20:38

deci Surdu e panarama

zloty16.03.2008 20:39

ultimele 2 meciuri.......6 puncte si atat,surdu asta:)))))) nu se ajuta deloc ,nush parca nu vrea sa faca nimica le mai si comite

septi_eu16.03.2008 20:40

MAHAMAD(O)U HABIB HABIB(O)U = T I T U L A R !!!!

Danntes16.03.2008 20:41

nu aveam mijloc(!) - m-am saturat de schilozii aia 2 de la mijloc!

«12346»