FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Cfr Cluj 3 - 1 (1 - 1)

«123456»
1uLy4Nn28.02.2008 20:17
eu presimt ceva rau dar vreau sa castigam cu 2-0 :steag_steaua_ro:

 

 

:)) ce presimti? :)):steagcruce:

DelPiero1028.02.2008 21:12

Chefere e o echipa umflata,i-am vazut si azi...daca vor intra determinati baietii pe teren,sunt sigur ca vom bate!

MoWeed28.02.2008 21:23
Chefere e o echipa umflata,i-am vazut si azi...daca vor intra determinati baietii pe teren,sunt sigur ca vom bate!

Pai i-a dominat Brasovul in destule momente desi la un moment dar aveau destui dintre titulari pe teren.

Daca joaca cum au jucat azi nu cred ca ne vor pune probleme, asta in cazul unui joc bun facut de baietii nostri

rLz28.02.2008 21:56
Chefere e o echipa umflata,i-am vazut si azi...daca vor intra determinati baietii pe teren,sunt sigur ca vom bate!

as vrea sa stiu daca intrarea se face cu buletinul , iar la ce ora trebuie sa ma prezint la stadion casa prind loc? ca nu am mai trecut de mult..

insinuant29.02.2008 08:33

va propun niste mesaje pentru bannerele de la meciul cu CFR Cluj.

 

 

 

100 de ani si nici un trofeu.

Nu v-ati saturat sa traiti degeaba?

 

 

Pe Moreno il respecta milioane de fani.

Pe Fabianni doar firmele de catering.

 

 

Muresan ti-ai luat casca.

Dar, pe ce o pui?

 

 

Pentru voi fenomenul ultras inseamna sa trimiteti CV-uri la Jucu.

 

 

Vitrina voastra de trofee = colectie de Mersul Trenurilor

andutu29.02.2008 09:27

Cred ca o sa-i batem pe CFR Cluj pentru ca o sa avem stadionul plin si trebuie sa-i incurajeze fiecare suporter in acest moment..... :steag_steaua_ro: Eu zic ca vom castiga pentru ca jucatorii nostri se vor concentra mai bine acum pentru ca este finala campionatului(cum zic unii)..... FORZA Steaua!!!!!!!

raducelbun29.02.2008 09:29

Imi este teama de jocul aratat in prima repriza de la Iasi. Parca traiam un vis urat. Pur si simplu nu-mi venea sa cred ca jucam asa de prost. Imi doresc din tot sufletul sa aratam un joc foarte bun care sa-mi dea siguranta ca de acum inainte nu vom mai sta cu frica in san la toate meciurile Stelei. Imi este tare dor de perioada in care puteam sa spun ca etapa viitoare Steaua are meci usor. De fapt nici nu mai stiu exact cat de mult timp a trecut de atunci. :steag_sah_mic:

dr.adrian929.02.2008 14:24

nam pierdut de 60 de ani in Ghencea impotriva CFR.

sezonul asta neam spart toate recordurile positive. am pierdut du Iasi cel mai slab sezon in CL si lista poate continua.

cam urmeaza CFR acuma.

sper sa ma insel

1uLy4Nn29.02.2008 17:15

@insinuant

foarte mijto mesajele :))

 

Batem 3-1 dupa qm am mai spus

insinuant29.02.2008 18:06

@1uLy4Nn

multam.

ar fi fumos sa le vedem si pe stadion.

cornisa5829.02.2008 18:18

Sper sã cîștigãm nu mai vreau sã spun nimic poate aduce ghinion .

:steagcruce:
marcko29.02.2008 19:47

salut!

 

nu o sa fie un meci usor dar cred ca o castigam

 

 

hai Steaua!

 

 

ps: de cand cu legea asta tampita, mai avem voie cu steaguri si bete???

Belodedici29.02.2008 20:14

Abia astept sa vad atmosfera de pe stadion...Eu de felul meu sunt mai pesimist, dar acum chiar cred ca vom bate, m-am saturat pana peste cap de ardeleni!!!

 

PS: aveti idee daca vin cu aparat foto pe stadion (DSLR) daca as avea probleme la intrare?

axl29.02.2008 20:17

@Belo

Atat timp cat nu este un aparat foto profesionist nu-i nicio problema. Si chestia asta cu profesionistul e relativa, dar daca nu e ditamai magaoaia de aparat nu-i nicio problema.

Virgil29.02.2008 20:40

Pe stadionul Steaua, spectatorilor le este INTERZIS sa intre cu urmatoarele obiecte si in urmatoarele situatii:

 

a) cu materiale pirotehnice de orice natura (artificii, torte, fumigene, etc)

b) cu bauturi alcoolice

c) sub influenta alcoolului

d) cu recipienti cu apa sau bauturi racoritoare de orice fel (sticle, PET, cutii din carton)

e) cu arme albe (cutite, surubelnite, metale ascutite, lacate, etc)

f) cu monezi, brichete, umbrele, manunchiuri de chei, mai multe brelocuri, etc

g) cu steaguri cu bete din plastic cu diametru mai mare de 16 MM

h) cu materiale de propaganda care incita la: denigrarea tarii, xenofobie, ura nationala, rasiala, de clasa ori religioasa, la discriminari de orice fel si la violenta publica Copiii cu varsta de pana la 10 ani au accesul gratuit pe stadion, cu conditia ca acestia sa fie insotiti de parinti, care sa-i tina in brate si care au intreaga responsabilitate pentru comportamentul acestora in interiorul stadionului. Daca vor exista spectatori care, din necunoastere a regulilor stabilite, vor veni la stadion cu obiecte interzise, acestea vor fi depuse intr-un spatiu special amenajat si recuperate la sfarsitul partidei, pe baza unor bonuri eliberate de club.

N.Adriian29.02.2008 21:19

bai numai spune-ti pe unde veniti la stadion :( le dati idei la caini si la ciori? si legat de meci ii batem ca prea si-au luat lumea in qap niste taranoi de la sapa \:d/\:d/ Cu Steaua PANA La MoARTeeeee :Dfularsteaua2fularsteaua2:steagcruce::steagcruce:

Belodedici29.02.2008 21:30

Am inteles, merci frumos!

 

:steag_sah_mic:

The_Foxes01.03.2008 09:05

legat de banere.... "aveti o echipa fara palmares / nu credeti ca va batem cam des si cetateni cu mari pretentii / nu va vedem la interventii

oricum banerele sunt deja facute. :thumbsup: batem 3-1

bodanelu01.03.2008 09:32

dar de ce trebuie discutate mesajele pe un forum??

N.Adriian01.03.2008 09:45

Doamne und s-a ajuns cu taranoii astia .. sa le facem si msj .. prea ii baga lumea in seama d'aia sunt und sunt. Mie nu mi se pare o super echipa au norok si moralu bun , in pregatiri au kam dat-o in bara .. si inca ceva nimic nu se compara cu un meci cu Dinamo :(( qum sa spui ca un meci cu CFR e ca un meci cu Dinamo :(( stau si ma tot intreb d und au rasarit taranoii astia .. ? :(:thumbsup:

alexynho01.03.2008 10:55

De ce am impresia ca bananierii Cujului vor juca mai bine ca "vedetele" noastre ? Sau ... sa intreb altfel, de ce cred ca nu vom castiga ? (sa dea Domnu' sa fie totul o impresie eronata, dar .... deh ... asta e adevarul)

dr.adrian901.03.2008 11:19

un banner pentru ionut rada va rog baieti!!!!!!!!!!!

hellas_berceny01.03.2008 12:10

sschimb bilet tribuna 1-a cu unul la peluza 1.nr de contact 0724.637.913 :steagcruce:

dax4701.03.2008 16:03
bai numai spune-ti pe unde veni-ti la stadion :( le dati idei la caini si la ciori? si legat de meci ii batem ca prea si-au luat lumea in qap niste taranoi de la sapa \:d/\:d/ Cu Steaua PANA La MoARTeeeee :Dfularsteaua2fularsteaua2:steagcruce::steagcruce:

 

Tu unde ai invatat sa scrii ? Adica de ce ai chiulit de la orele de gramatica ?!

helena_steaua01.03.2008 16:25

va fi un meci mai echilibrat ca niciodata dar sper ca atacul sa-si faca treaba avem nevoie de revenirea lui Dica...si el are nevoie de suportul publicului...si nu numai la meciul acesta trebuie sa incurajam echipa mai mult ca oricand:)....forta Steaua!

«123456»