Cine este acest Chefere pana la urma?Ce traditie are aceasta echipa?Ce rezultate marete are de-a lungul timpului?Cand a mai pe batut-o Steaua ca sa o bata acum?Dinamu e totusi dinamu,rivala noastra de moarte,dar daca imi spuneai acum 3 ani cuvantul 'CFR' ma gandeam doar la Caile Ferate Romane!Mari echipe au fost invinse in Templu!Chefere nu-i o mare echipa...nici macar precum fratii lor de locomotiva(Rapid) nu este...deci vor pleca invinsi din Ghencea...

