acum am alta problema....moama daca stiam ca imi da asa mari batai de cap inst windowsului nu ma mai apucam...deci....la utorr trag cu 1.1 kbps maxim...imi arata 36 de seed`s da nu e niciunu conectat la mine...la fel si la peers 146 da niciunu conectat la mine...de ce nu pot sa se conecteze...apoi imi zice si rezolvarea...~~Not connectable...A firewall/router is limiting your network traffic.U need to open up a port so others can connect to you......firewallu l`am oprit pe internet si la router am bagat port...deci care e problema??
