Ma ajuta si pe cineva cu o problema. Pe facebook imi apare asa cand accesez, e singurul site, s-au cel putin la care am intalnit problema. Chestia e ca pana ieri imi mergea fara probleme. Folosesc chrome. Si nu stiu sa folosesc calcaulatorul decat pentru cateva siteuri si angry birds, deci sper sa nu fiu ajutat cu "booteaza, booteaza, defragmenteaza, reinstaleaza"
Saru'manutele!



