Intrebare de nota 10:
Avem urmatoarea situatie: calculator desktop, de vreo 2-3 luni face figuri, in sensul ca se intampla sa se blocheze brutal (freeze complet) si nu iese decat cu reset iar, uneori, dupa ce dai reset se intampla sa se inchida sau sa se auda ventilatoarele mergand in el dar ecranul fiind negru complet. La un moment dat (alaltaieri, mai exact), se innegreste ecranul, dau reset - nimic. Inchid si deschid de mai multe ori - iar nimic, ecranul negru ca noaptea innorata. Dar merg ventilatoarele. In acelasi timp, nu-mi mai clipoceste led-ul din switch desi cablul e bagat. Ce poate fi?
