FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Probleme legate de calculator, internet, etc.

«1515253545558»
Bogdan13.07.2011 13:33

busit. garantie sau service

Ronnie22.07.2011 20:10

Exista program ceva sa pot downloada de pe myspace?

A47V27.07.2011 17:40

off-topic...astazi am gasit un telefon sonyericsson satio pe strada...telefonul este bun dar are o problema la camera video cand vreau sa dau sa filmeze la rezolutie maxima merge sacadat...ma ajutati si pe mn?ce draq o avea:)

Daniel-Ionut27.07.2011 17:54

E furat :D

 

ON: Posibil softul.

A47V27.07.2011 21:15

l-am resoftat de pe site-ul oficial se.com si am aceiasi problema?filmeaza doar la rezolutie de 320x240...la celelante rezolutii imi merge sacadat.Care hot si-a pierdut "prada"pe Apusu

lui???????????

gio_stgloria08.08.2011 11:05

stie cineva cum pot sa transfer muzica de pe calculator pe un ipod nano ? am cablu de date.

Sud194708.08.2011 15:18
axl13.09.2011 15:15

M-ajuta si pe mine cineva c-o cheie de licenta de la un Norton Antivirus 2012? Pe pm, pe pm.

M-ajuta? M-ajuta sau nu m-ajuta?

Astept si pm-uri cu "imi pare rau, n-am", asta ca sa stiu ca va implicati.

Le reseau pansant13.09.2011 15:27
M-ajuta si pe mine cineva c-o cheie de licenta de la un Norton Antivirus 2012? Pe pm, pe pm.

M-ajuta? M-ajuta sau nu m-ajuta?

Astept si pm-uri cu "imi pare rau, n-am", asta ca sa stiu ca va implicati.

intra si tu pe keygen.nl pe acolo gasesti cam ce ai treaba vezi si tu ce versiune iti trebuie.

gio_stgloria25.09.2011 21:14

Mi-am cumparat un laptop Acer nou si are instalat pe el linpus linux . Vreau sa instalez windows 7 , am intrat in bios am setat sa mi-l buteze , dar nu buteaza, pur si simplu porneste din nou linuxu. Am vazut ca mai multa lume are problema asta pe internet , insa n-am reusit sa ajung la o solutie. Poate cineva sa ma ajute ? (sunt in pragul unei crize de nervi :wall: )

gio_stgloria25.09.2011 22:30

Am reusit !

AG26.09.2011 16:46
off-topic...astazi am gasit un telefon sonyericsson satio pe strada...telefonul este bun dar are o problema la camera video cand vreau sa dau sa filmeze la rezolutie maxima merge sacadat...ma ajutati si pe mn?ce draq o avea:)

 

boss, ii cere memorie ca sa poata folosi rezolutia maxima, daca nu are card de memorie,uita-te la datele tehnice ale telefonului, si pune un card care sa rezolve problema, si va functiona. asta daca mai ai telefonul din iulie si pana acum :))

Ronnie26.09.2011 17:09

Aveti invitatii pe diferite trackere romanesti? :D

AG26.09.2011 17:37

filelist, cat oferi ?

Ronnie26.09.2011 17:41

Inca nu m-am tampit sa dau bani pe chestii virtuale. Vroiam moca. Si pe filelist am si eu.

Daniel-Ionut26.09.2011 18:59

Pe filelist am si eu 2 invitatii care le vreti.

KuzMaN26.09.2011 22:14

Am impresia ca nu se mai pot da invitatii pe filelist, chiar daca iti apare ca mai ai 1,2. Cel putin eu am incercat sa trimit o invitatie din cele doua si nu a mers, desi imi scria ca invitatia a fost trimisa(cealalta persoana nu a primit nimic, iar mie imi apare in continuare ca am 2 invitatii). Nu prea inteleg care ar fi problema. Are cineva vreo idee?

w1z4rd27.09.2011 09:05

Am una pe C-Zone. O vrea cineva? Primul venit - primul servit. :thumbsup:

RobYnho27.09.2011 09:07
Am impresia ca nu se mai pot da invitatii pe filelist, chiar daca iti apare ca mai ai 1,2. Cel putin eu am incercat sa trimit o invitatie din cele doua si nu a mers, desi imi scria ca invitatia a fost trimisa(cealalta persoana nu a primit nimic, iar mie imi apare in continuare ca am 2 invitatii). Nu prea inteleg care ar fi problema. Are cineva vreo idee?

 

Merge. Sambata am trimis o invitatie.

O fi de la server.

1on17.10.2011 12:30

De ceva vreme tot mi se chinuie Windows 7-le sa instaleze update-uri pentru Microsoft .NET Framework 4 si nu vrea. Sunt 5 update-uri pana acuma (KB2478663 / 14 iun 2011, KB2518870 / 11 oct 2011, KB2572078 / 11 oct 2011, KB2468871 / 13 sep 2011, KB2533523 / 13 sep 2011). Am toate update-urile instalate (evident, cu exceptia celui legat de autentification KB971033, da' n-as crede ca ar avea treaba cu asta). Am incercat sa opresc toate programele din task manager, sa opresc antivirusul si nu vrea nicicum. Imi da codul de eroare "66A".

Vreo solutie?

 

Si daca o fi intr-adevar sa fie de la aia cu autentification, vreo solutie care sa mearga sigur pentru pacalirea asteia care ar fi?

Bogdan17.10.2011 13:18

uninstall net framework 4.0. Oricum are niste probleme...

gio_stgloria29.12.2011 12:11

Fostul meu calculator nu se mai conecteaza la internet. Am crezut initial ca e o problema de virusi dar l-am formatat complet si tot nu merge. I-am instalat tot: drivere, i-am bagat ip-urile , imi arata reteaua in bara. Uneori imi intra pe google , dupa care daca vreau sa mai caut ceva , gata, nu mai merge. Care ar fi problema ?

 

A , dupa ce scot cablul din spatele pc-ului si il bag la laptot tot nu merge pana nu dau un restart.

Bogdan29.12.2011 12:16

De la cine ai net?

gio_stgloria29.12.2011 12:21

e retea de cartier , nu sunt deloc cunoscuti. dar pe laptop merge.

David29.12.2011 17:01

Se merita (se poate) sa imi schimb procesorul la un laptop din 2009? TOSHIBA SATELLITE l500d.

«1515253545558»