Are cineva idee de ce imi apare asta cand incerc sa ma conectez la google mail?Eu am google.fr setat ca pagina de porinre, iar cand vreau sa intru la mail imi apare fereastra pe care o puteti veda. Interesant este ca daca intru dupa google.de (google Germania) merge, cand incerc pe google.ro iarasi nu merge. Mai are cineva problema asta, stie cum as putea sa o remediez?
salutari
Mihai
cand pornesti paginile respective credentialele sunt trimise automat? sau doar deschizi pagina dupa care introduci user si parola?
a functionat vreodata?
ai incercat sa te uiti prin setarile browserului?

