Salutare oameni buni,
Am si eu o problema cu calculatorul lui fratemiu. La un momendat mi-a cerut sa reintroduc cd win pentru ca nu stiu ce componenta lipsea. Am inceput procedura dupa care a inceput balciul
La un momendat calculatorul a inceput sa nu se mai deschida, mai concret a aparut mesajul respectiv cu alesul ultimii configuratii bune etc.
Am reinstalat win din nou, pentru cateva minute totul a fost bine ,am instalat placa de baza si restul dupa care alta problema, in loc sa se dechida isi dadea restart continuu.
Iar am instalat win, alta eroare, nu mai tin minte exact, dar ceva de genul "sitem config 32 corrupted".
Dupa a nu stiu cata reinstalare, am ajuns iar la mesajul cu selectarea ultimii setari care era buna....etc.
Este problema de soft sau de hard???
Poate stie cineva ce si cum.
Va multumesc anticipat.
P.S. Ma scuzati ca nu am avut rabdare sa citesc toate mesajele din acest topic dar am si alte probleme pe cap si fratemiu a inceput s manance bors aiurea ca eu i-am stricat compul 