FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Probleme legate de calculator, internet, etc.

«1414243444558»
Daniel-Ionut02.03.2010 14:50
Sper sa o rezolve cat mai repede sa vad si eu clasamentele :D Ms

 

Pai sunt enspe mii de siteuri cu clasamente :)

iNsTiGaToR02.03.2010 18:50

Daca lui ii place ala ce vrei? :))

*Alecs*02.03.2010 19:26
Pai sunt enspe mii de siteuri cu clasamente :)

 

Soccerway e cel mai complex.

RobYnho02.03.2010 19:38
Soccerway e cel mai complex.

 

Rar gasesti un site ca acela. Clasament din orice colt al lumii, golgheteri, program etc .. chiar si rezultatele din ultimele 5 meciuri al vreunei echipe.

Dragoshel02.03.2010 19:39

si tot degeaba ca nu castigati nimic la pariuri :)))

Ronnie06.03.2010 21:50

Baieti, am si eu o intrebare, ce placa video este mai buna: Geforce 9500 GT 512 rami sau 8600 GT 256 rami?

crysty1406.03.2010 21:50

9500, clar!

iNsTiGaToR07.03.2010 09:45

ia ghici :))

Vlad Bogdan07.03.2010 10:21

Parerea mea este sa iti cumperi o placa video DDR3. DDR2 sunt depasite prea de mult timp. Ia vezi un GTS250. :)

Daniel-Ionut23.03.2010 16:15

Ba vreau si eu net p telefon... cum e cu asta de le vodafone, cu te taxeaza? oferte ceva? am inteles ca messul este gratis si accesul in vodafone live nelimitat cu 5e/luna ?! :hmmm:

David23.03.2010 19:18
Ai gasit sau mai ai nevoie ?

Am gasit. :)

 

Nu sunt update-urile pornite.

 

Nu stiu sa ma uit la data in care am instalat windowsu', dar e de cateva luni bune, poate 6-7 luni, numai stiu exact..

Am avut exact aceeasi problema.Ai Win 7 beta.Am crezut ca imi va expira,insa a fost crackuit in asa fel incat eroarea iti va mai aparea fara sa se intample nimic altceva.Dupa o sa tot iti scrie 0 cam o data la 2 ore.

crysty1423.03.2010 19:25

Mersi.

Intr-adevar, era versiunea aia veche de windows, aia beta cum ai zis.

1on31.03.2010 14:00

Știe cineva cum pot să fac astfel incat, in firefox, "bara pentru semne de carte" s-o pot face pe 2 randuri? Astfel incat să nu mi le ascundă pe cele in plus?

axl31.03.2010 14:04

Trage de ea.

1on31.03.2010 14:09

Nu merge asa.

RobYnho31.03.2010 15:53

Nici yo nu'l pot face sa le am in 2 randuri, sa incapa mai multe. :|

Cry.Baby712.04.2010 21:33

cum se blureaza o poza? :rolleyes:

RobYnho13.04.2010 06:39

Depinde cu ce program vrei sa'l blurrezi.

Cry.Baby714.04.2010 11:56
Depinde cu ce program vrei sa'l blurrezi.

 

nu am program si nici nu stiu ce program tre sa caut ,vreau doar sa blurez niste poze.

pda14.04.2010 14:33

Paint shop pro ti-ar putea folosi. Eu am instalata versiunea 7, e mai veche dar nu-mi trebuie ceva mai nou.

gamesboy15.04.2010 09:55
cum se blureaza o poza? :rolleyes:

 

Daca vrei ceva pro - Adobe Photoshop.

 

Daca vrei ceva rapid: http://pixer.us/ - aici le editezi online.

bafta!

iNsTiGaToR15.04.2010 14:42

PhotoBrush

fredysteaua20.04.2010 10:46

bai **** am si eu o intrebare care te pricepi...pls nu dati raspunsuri aiurea :)

am un pc foarte bun (cred eu) adica am

 

rami: 4 gb

placa video: 1 gb ...

si cu toate astea jocul batman arkham asylum mi se misca asa in reluare ..

si jocul gta IV se misca umpic incet .. aveti idee dc ? pe calculatoare mai proaste ca ale mele merg jocurile astea perfect :|

Le reseau pansant23.04.2010 20:49

Are cineva idee de ce imi apare asta cand incerc sa ma conectez la google mail?

Eu am google.fr setat ca pagina de porinre, iar cand vreau sa intru la mail imi apare fereastra pe care o puteti veda. Interesant este ca daca intru dupa google.de (google Germania) merge, cand incerc pe google.ro iarasi nu merge. Mai are cineva problema asta, stie cum as putea sa o remediez?

 

salutari

Mihai

ps.jpg

Stanici23.04.2010 21:45
bai **** am si eu o intrebare care te pricepi...pls nu dati raspunsuri aiurea :)

am un pc foarte bun (cred eu) adica am

 

rami: 4 gb

placa video: 1 gb ...

si cu toate astea jocul batman arkham asylum mi se misca asa in reluare ..

si jocul gta IV se misca umpic incet .. aveti idee dc ? pe calculatoare mai proaste ca ale mele merg jocurile astea perfect :|

 

Posteaza cerintele jocului.

Vezi ce programe ruleaza in timpul jocului.

Nu te mai juca "batman arkham asylum" dupa ce te droghezi.

 

«1414243444558»