Sper sa o rezolve cat mai repede sa vad si eu clasamenteleMs
Pai sunt enspe mii de siteuri cu clasamente ![]()
Sper sa o rezolve cat mai repede sa vad si eu clasamenteleMs
Pai sunt enspe mii de siteuri cu clasamente ![]()
Daca lui ii place ala ce vrei? ![]()
Pai sunt enspe mii de siteuri cu clasamente![]()
Soccerway e cel mai complex.
Soccerway e cel mai complex.
Rar gasesti un site ca acela. Clasament din orice colt al lumii, golgheteri, program etc .. chiar si rezultatele din ultimele 5 meciuri al vreunei echipe.
si tot degeaba ca nu castigati nimic la pariuri
)
Baieti, am si eu o intrebare, ce placa video este mai buna: Geforce 9500 GT 512 rami sau 8600 GT 256 rami?
9500, clar!
ia ghici ![]()
Parerea mea este sa iti cumperi o placa video DDR3. DDR2 sunt depasite prea de mult timp. Ia vezi un GTS250. ![]()
Ba vreau si eu net p telefon... cum e cu asta de le vodafone, cu te taxeaza? oferte ceva? am inteles ca messul este gratis si accesul in vodafone live nelimitat cu 5e/luna ?! ![]()
Ai gasit sau mai ai nevoie ?
Am gasit. ![]()
Nu sunt update-urile pornite.
Nu stiu sa ma uit la data in care am instalat windowsu', dar e de cateva luni bune, poate 6-7 luni, numai stiu exact..
Am avut exact aceeasi problema.Ai Win 7 beta.Am crezut ca imi va expira,insa a fost crackuit in asa fel incat eroarea iti va mai aparea fara sa se intample nimic altceva.Dupa o sa tot iti scrie 0 cam o data la 2 ore.
Mersi.
Intr-adevar, era versiunea aia veche de windows, aia beta cum ai zis.
Știe cineva cum pot să fac astfel incat, in firefox, "bara pentru semne de carte" s-o pot face pe 2 randuri? Astfel incat să nu mi le ascundă pe cele in plus?
Trage de ea.
Nu merge asa.
Nici yo nu'l pot face sa le am in 2 randuri, sa incapa mai multe. ![]()
cum se blureaza o poza? ![]()
Depinde cu ce program vrei sa'l blurrezi.
Depinde cu ce program vrei sa'l blurrezi.
nu am program si nici nu stiu ce program tre sa caut ,vreau doar sa blurez niste poze.
Paint shop pro ti-ar putea folosi. Eu am instalata versiunea 7, e mai veche dar nu-mi trebuie ceva mai nou.
cum se blureaza o poza?![]()
Daca vrei ceva pro - Adobe Photoshop.
Daca vrei ceva rapid: http://pixer.us/ - aici le editezi online.
bafta!
PhotoBrush
bai **** am si eu o intrebare care te pricepi...pls nu dati raspunsuri aiurea ![]()
am un pc foarte bun (cred eu) adica am
rami: 4 gb
placa video: 1 gb ...
si cu toate astea jocul batman arkham asylum mi se misca asa in reluare ..
si jocul gta IV se misca umpic incet .. aveti idee dc ? pe calculatoare mai proaste ca ale mele merg jocurile astea perfect ![]()
Are cineva idee de ce imi apare asta cand incerc sa ma conectez la google mail?
Eu am google.fr setat ca pagina de porinre, iar cand vreau sa intru la mail imi apare fereastra pe care o puteti veda. Interesant este ca daca intru dupa google.de (google Germania) merge, cand incerc pe google.ro iarasi nu merge. Mai are cineva problema asta, stie cum as putea sa o remediez?
salutari
Mihai
bai **** am si eu o intrebare care te pricepi...pls nu dati raspunsuri aiureaam un pc foarte bun (cred eu) adica am
rami: 4 gb
placa video: 1 gb ...
si cu toate astea jocul batman arkham asylum mi se misca asa in reluare ..
si jocul gta IV se misca umpic incet .. aveti idee dc ? pe calculatoare mai proaste ca ale mele merg jocurile astea perfect
Posteaza cerintele jocului.
Vezi ce programe ruleaza in timpul jocului.
Nu te mai juca "batman arkham asylum" dupa ce te droghezi.