Am si eu urmatoare problema de vreo cateva zile, imi merge calcu ff geru, de fapt procesorul e supra solicitat e mereu la peste 70,80 la suta desi nu am deschis decat internet explorerul si inca un program sau doua.
Mentionez ca nu am deschise simultan mai mult de 2,3 taburi si acela sunt fie siteul nostru, wikipedia, sau youtube.
In ultimele zile m-am uitat la niste filmulete pe youtube (niste tutoriale) si de atunci in merge asa. Partea ciudata este ca nici cand am deschis photoshopul, corelul/ autocad procesorul nu ajunge la mai mult de 10-15 la suta.
Si cum fac sa sterg fisierele temporare de la internet?



