Care-mi zice si mie cum curat tastatura de la laptop? Am varsat o punga de cafea pe ea si nu-mi mai merge "space"-ul cum trebuie. Tastele se pot scoate, ca la o tastatura normala? Pot sa scot "space"-ul cu o surubelnita? Rog seriozitate.
majoritatea tastaturilor se demonteaza de pe laptop. o demontezi si o cureti.
la unele laptopuri se scot si tastele.
Că veni vorba de varsat lichide pe laptop, un coleg a varsat cola si după 7 luni nu-i mai mergea. Motivul: 7 luni au trebuit ca să oxideze circuitele de pe placa de bază si tastatura
Exista vre'un program prin care sa nu'mi mai arate dalea gen:You win 100000 mil etc...stiu add-onul pt firefox(asta'l folosesc)
Cred ca nu'ti vor mai aparea rahaturile alea daca blochezi pop-up'urile
am un nokia 6234 stiti cumva daca exista vreun program asa incat sa-mi citeasca documente word?
A mers DocViewer ala?? ca sa stiu sa il bag si eu daca ![]()
A mers DocViewer ala?? ca sa stiu sa il bag si eu daca![]()
Io am un W910i si mi-a mers... daca ai NOKIA.. cauta si tu pe gogu' si o sa gasesti speciale pentru NOKIA.
DocViewer e pentru toate telefoanele
Io am un W910i si mi-a mers... daca ai NOKIA.. cauta si tu pe gogu' si o sa gasesti speciale pentru NOKIA.DocViewer e pentru toate telefoanele
Am 6234... am mai cautat da imi trebuia cont ca sa downloadez... o sa mai caut.
nu merg ma, da-le-n in mortii mamei lor de programe ! trebuie sa ne impacam cu ideea ca tre sa ne luam telefoane mai performante.
Salut, care poate sa ma ajute si pe mine in legatura cu un update la windows, sa fie din service pack 1 in sp2 ?
Salut, care poate sa ma ajute si pe mine in legatura cu un update la windows, sa fie din service pack 1 in sp2 ?
Daca ne zici ce windows... cred ca o sa te ajutam... dar asa, nu putem sa ghicim in stele..
Bai, am o problema mare rau. Stateam frumos azi la calculator si brusc, deodata, s-a stins si a inceput sa iasa fum din el. Stie cineva ce mama lui a patit? Ma duc luni undeva cu el, ma gandesc ca acum sambata seara nu e nicaieri deschis, dar sa stiu asa ca idee.
acum postez de pe altul.
Poate nu mai avea ventilatie...
@ Ronnie
S'a ars ceva. Poate fi orice component al PC'ului.
@Daniel
Bre, iesea fum, nu caldura. Ziceai ca s-au pus baietii pe facut gratar in unitate.
O fi sursa, plm.
Mda, s-a **** placa video.
Naspa. Daca era sursa, te costa mai putin.
Mda, s-a **** placa video.
de la atatea filme porno moldovene... mai rarut ca-i mai dragut.
S-a ars ceva p-acolo, desfa-l si vezi ce e prajit
Sa indreptam aratatorul spre Bacau si sa radem grosolan.
Lasa ma Ronnie, se mai si strica ce sa le faci... Verfica daca doar placa video a fost afectata. E vechi pc-ul?
Ba nu esti singurul.
Mie mi s-au ars saptamana trecuta sursa si memoria(placa de rami).
Placa video s-a prajit. Nu era rea, nvidia 8600GT 256 rami parca. Bag picioarele-n ea, nici ca-mi cumpar alta.