FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Probleme legate de calculator, internet, etc.

«1373839404158»
Maye16.01.2010 18:03

Prin drag , hold and release.

bodanelu16.01.2010 18:29

mai simplu.. din doua cuvinte.. drag&drop :)

Maye16.01.2010 20:01

M-ai batut. :)

David16.01.2010 20:15

Multam!

razvan2817.01.2010 12:01

Eu am bagat updaturile alea de la Windows si nu am avut nicio problema...anu trecut am bagat Windows Genuine Advantage care NU trebuie bagat ca dupa va cere cheie de autentificare ca sa dovediti ca Windowsul e original.

 

Am si io totusi o intrebare:la filmele luate in format xvid iso care se deschid cu daemon tools cum adaug subtitrare.La ele spune RoSubbed dar nu au nicio subtitrare :confused:

Ronnie17.01.2010 13:00

Poate au dar nu le deschizi tu cu ce program trebuie. Presupun ca sunt format DVD filmele respective. Ce program folosesti pentru ele? Eu am VLC si Power DVD si nu am nicio problema.

andra170617.01.2010 14:21

le poti deschide si cu bsplayer sau kmplayer si trebuie sa ai optiune de subtitrare

rar se intampla sa scrie ca are sub si sa nu aiba

 

mai are cineva raspunsuri si la intrebarea mea ?

Daniel-Ionut17.01.2010 14:48

Am rezolvat!

RobYnho17.01.2010 15:12

E de la yahoo. Se va rezolva singura problema. Incearca sa'l adaugi mai tarziu in lista sau sa te adauge el.

bodanelu17.01.2010 16:13

Razvan cauta powerDVD. Si dupa ce montezi filmul in daemon tools il lansezi cu playerul asta. SI dai click dreapta pe imagine si ai acolo subtitles.

razvan2818.01.2010 17:21

Mersi :D

gio_stgloria21.01.2010 20:38

am un nokia 6234 stiti cumva daca exista vreun program asa incat sa-mi citeasca documente word?

iNsTiGaToR22.01.2010 08:30

Cauta DocViewer pe gugal... sau mai erau cateva speciale pentru Nokia, da asta stiu ca merge la toate

1on26.01.2010 12:02

Am Avast Antivirus si de ceva timp nu mai vrea să-mi facă update pentru că n-are serial number original. Am incercat să reinstalez si nu s-a rezolvat problema. Știe cineva vreo solutie?

RobYnho26.01.2010 12:26

Cred ca acest link te va ajuta.

bodanelu26.01.2010 12:26

gasesti altul :)

pentru cine nu are antivirus.. recomand mcafee 1 an licienta moca de la ei...

RobYnho26.01.2010 12:28

Yo folosesc NOD32 si veti gasi mereu aici serial pentru el.

vlad26.01.2010 13:21
Am Avast Antivirus si de ceva timp nu mai vrea să-mi facă update pentru că n-are serial number original. Am incercat să reinstalez si nu s-a rezolvat problema. Știe cineva vreo solutie?

 

 

E foarte simplue . Te inregistrezi pe pagina lor Si-ti da un serial nou

 

http://www.avast.com/registration-free-antivirus.php

STELIST 8627.01.2010 21:40

Cu ce program pot sa "extractez,deschid"fisierul Daa..

Am atasat un screen..

LE:Am rezolvat cu PowerISO.

dddddd.JPG

razvan2801.02.2010 23:12

Mi-am facut si io facebook ca nu eram tru' fara si nu gasesc url profilului...stie cineva pe unde e ca eu nu il gasesc

RobYnho02.02.2010 15:30

URL'ul este : http://www.facebook.com/si aici numele tau.

De ex: http://www.facebook.com/mabuze

razvan2802.02.2010 19:53

Mersi oricum m-a ajutat un alt user prin pm :D

cRiss4Steaua02.02.2010 22:36

am un televizor Samsung FULL HD, si intrebarea mea este daca scot filme HD 1080p, cum e posibil sa fac legatura cu TV-ul ? Cablu DVI ? sau prin care cablu se vede cat mai clar? Si se vede clar ca pe monitorul calculatorului, cel putin ?

iNsTiGaToR03.02.2010 10:05

Presupun ca orice cablu care face legatura intre TV si calculator?

cRiss4Steaua03.02.2010 11:11

bine mai, asta stiam si eu.. intrebarea mea era care alegere e mai buna .. DVI sau HDMI

«1373839404158»