am incercat sa selectez, am cautat dar nu am gasit unde sa scriu .. si erau de pe o imagine fisierele alea, da! nu prea stiu cum se lucreaza cu veriunea asta de nero, am avut nero vechi pana acum .. daca ii din imagine se scrie cu burn cd ?
1.Start>Programs>Nero>Nero 6 Ultra Edition>Nero Burning Rom
2.Deschizi Nero ,Selectezi DvD Video,programul creaza automat folderelele :Audio_TS si Video_TS.
Folderul Audio_TS este gol in 99% dintre cazuri. Singurul lucru pe care trebuie sa-l faci este sa pui in folderul Video_TS,deja creat de Nero,fisierele IFO,BUP si VOB ale filmului pe care vrei sa-l tragi.Dupa aia :BURN.ATAT trebuie sa faci.Succes!
PS Si inca ceva!Daca fisierul este prea mare nu-ti va incapea pe un DVD obisnuit!
AI 2 variante:Dual Layer(cu unitate de inscriptionare multi DL, evident) sau un program care-ti imparte fisierul in 2 parti!(Iti dau eu unul) Astept un PM pentru ajutor.