Cine imi face rost de melodia de mai jos in format mp3 are 5 stelute la profil de la mine (asta daca nu i-am dat deja 1):
ti-o trimit eu @axl
Cine imi face rost de melodia de mai jos in format mp3 are 5 stelute la profil de la mine (asta daca nu i-am dat deja 1):
ti-o trimit eu @axl
Multumesc, dar m-a rezolvat Forever.
Multumesc, dar m-a rezolvat Forever.
cu placere. forever este o "furisatoare". Trebuie sa-i fac cadou o cutie cu Tic TAc :tongue: (scena din Seinfeld pentru necunoscatori)
@Steaua Gloria - ad-ware 2007 produs de Lavasoft este cel mai bun la asa ceva. Versiunea free ware nu are idiotenii de genul "tre' sa cumperi ca sa te protejam" ci doar cateva optiuni in plus. Si inca ceva: ia neaparat versiunea 2007 deoarece versiunile mai vechi nu mai sunt suportate/actualizate...il gasesti aici http://www.lavasoft.com/products/ad_aware_free.php
Am si yo o problema. Mai mereu cand deschid calcu, inainte sa'mi apara screen'ul cu " Welcome " de la Windows, mi se restarteaza . Am dat si format, win reinstalat etc, dar in zadar..
O parere ??
Cam asa pateam si eu,pana nu mi-a mai pornit,imi aparea windows incepea sa se incarce se oprea si incepea din nou de la capat toate tiganiile,aveam bulit hardul!Acuma vezi si tu!
@Robinho
Si eu aveam problema asta. Mi se deschidea, dar in 8 din 10 cazuri se restarta, asta pana intr`o dimineata cand nu a mai mers deloc. Am fost cu el la magazin si a trebuit sa imi schimb procesorul, reinstalat windows etc.
Pfff.. Cam nashpa parerile voastre.
) Am observat ( mai inainte ), ca dupa ce instalez windowsul si instalez si un antivirus ( nod 32 ), imi apare ca fisierul Reboot.exe din Documents and settings\Admin\Start Menu\Programs\Startup, este "infectat".
O fii una din cauze ??
E un virus. Vezi cum scapi de el...
@ Robynho
Incearca sa instalezi Panda Antivirus. Mie mi-a gasit virusi pe care NOD-ul nici nu-i mirosea.
Este o idee buna,panda e un virus f puternic!
Am si yo o problema. Mai mereu cand deschid calcu, inainte sa'mi apara screen'ul cu " Welcome " de la Windows, mi se restarteaza . Am dat si format, win reinstalat etc, dar in zadar..
O parere ??
Si eu am avut asemenea probleme. Solutia :am cumparat alta placa de baza cu un nou procesor,evident,pentru ca alea se busisera. Reinstalesem windows-ul de n ori +antivirusi cu licenta,dar in zadar.
Sper sa nu ai aceasi problema,dar ...
Multumesc tuturor pentru sfaturi, pareri etc.
Cred ca ma apuc sa instalez Panda, dupa sfaturile lu' Marius. ![]()
Numai bine !
Daca nu merge nici cu panda dute la un service!
@ronnie
este foarte posibil ca jocul sa fie "defect". daca l-ai luat de pe DC sau de pe un cd "piratat" incearca sa-l iei din alta parte. daca e cd original... te-au pacalit aia la magazin!
Intradevar, probabil e defect. Iau acum de pe torrent altul, mai dureaz vreo 50 de minute.
PS: Neah, nu sunt prieten cu originalul. ![]()
PS: Neah, nu sunt prieten cu originalul.![]()
pe fcsteaua.ro NU incurajam pirateria! ![]()
salutare tuturor am si eu problema cu pc-ul,poate sa-mi spuna cineva ce are si ce este de facut?
de ce mi se restarteaza calculatorul cand joc ceva,joci ce joci si hop se restarteaza nu conteaza la ce joc.
dar cand las pc-ul deschis aproape toata ziua nu are nimic si cum joc gata se prosteste.
in rest nu am probleme,totul e ok.
![]()
@ ronnie : Si yo am intalnit aceasta problema, si nu numai la PES. Win. reinstalat si s'a rezolvat. Acum nu stiu daca esti disponibil sa instalezi din nou Windows'ul pentru un joc. ![]()
Nu era buna imaginea. Am luat alta si acum merge.
Alta problema. Din cauza unui bug, nu pot salva nimic in PES deoarece in loc de "Local Disk C" la mine apare "H". Cum as putea schimba literele?
Caut o melodie a TIMPURI NOI, veche dar de-o actualitate crancena! Ceva cu NATONATO lanit-o destul! Care mai tii minte si ma scoti din vria cautarilor?
LE. Si sunetul? Ca daca ma apuc de live-uri am nevoie macar de negativ!
Daca ma poate ajuta si pe cineva cu o melodie: Timpuri Noi - Adeline
V-as ruga sa nu fie link de youtube sau altceva, doar melodia.
Ia maruse si
EternalK, multam fain! raman dator!