Care imi puteti da si mie un site ceva de unde sa iau si io BS Player pentru Windows 7...sau unul care sa mearga pe win7
Multumesc anticipat
Care imi puteti da si mie un site ceva de unde sa iau si io BS Player pentru Windows 7...sau unul care sa mearga pe win7
Multumesc anticipat
Care imi puteti da si mie un site ceva de unde sa iau si io BS Player pentru Windows 7...sau unul care sa mearga pe win7Multumesc anticipat
Hai..cu BS Player-u am rezolvat-o...dar acum, imi da si mie cineva un codec complet pentru windows 7...adica sa-mi citeasca si AVI-urile?
Prietenu' google nu te va dezamagii. Incearca pe softpedia.ro sau pe oricare site de torrente.
Prietenu' google nu te va dezamagii. Incearca pe softpedia.ro sau pe oricare site de torrente.
Am cautat pe gogu' toata ziua...am luat cred ca vro 20 de codec-uri sinici ununu e bun ca sa vad AVI-urile...
CCCP?
Da' așa scârbă e mezinul Ferestrelor la capitolul compatibilitate backward?
CCCP?Da' așa scârbă e mezinul Ferestrelor la capitolul compatibilitate backward?
Mai pe rromales?
Sa intelege si io
klitle codec pack:)
sau VLC player fara niciun codec...
sau media playerul din windows.. e destul de dragut. SIngurul lucru care m-a enevat: nu pot mari fontul subtitrarii
klitle codec pack:)sau VLC player fara niciun codec...
sau media playerul din windows.. e destul de dragut. SIngurul lucru care m-a enevat: nu pot mari fontul subtitrarii
am luat klite codec inainte sa imi zici tu, l-am instalat, tot nu citeste AVI
VLC player-u nu l-am incercat
iar cu media player e acelasi lucru, nu imi citeste AVI-urile... plus ca nu stiu cu msa ba gsubtitrarile ![]()
am luat klite codec inainte sa imi zici tu, l-am instalat, tot nu citeste AVIVLC player-u nu l-am incercat
iar cu media player e acelasi lucru, nu imi citeste AVI-urile... plus ca nu stiu cu msa ba gsubtitrarile
Pai vezi ca nu stii.Branza buna merge cu VLC. ![]()
Iar subtitrarile merg foarte simplu bagate. Ai 2 variante. "Quik open file" dar subtitrarea sa aiba aceasi denumire cu filmul (evident,cu extensie diferita) sau "Open file" si acolo urmezi caile.
VLC-ul te scapa de codecuri. Incearca-l. Si vezi si DVD-uri fara probleme.
Pai vezi ca nu stii.Branza buna merge cu VLC.
Iar subtitrarile merg foarte simplu bagate. Ai 2 variante. "Quik open file" dar subtitrarea sa aiba aceasi denumire cu filmul (evident,cu extensie diferita) sau "Open file" si acolo urmezi caile.
VLC-ul te scapa de codecuri. Incearca-l. Si vezi si DVD-uri fara probleme.
Ok, saru'mana
Daca nu e descurci ia incearca The KM Player.
Pff...intrebare stupida:Cum sterg mesajele din yahoo mail?am vreo 200
Selectezi și-apeși delete.
de vreo ceva timp nu am sunet la pc. Mergea mergea si intr-o zi cand am aprins calculatou' am observat ca nu am sunet. Am dezinstalat driveru de sunet...am instalat din nou si tot nu merge ![]()
ce-as putea sa fac ?
-sa-mi cumpar o placa de sunet de 30 ron
-sa instalez windowsu
-sa incerc iar sa instalez driveru ca poate am gresit ceva ?
Problema cred ca e la tine... poate nu mai auzi tu bine ![]()
Instaleaza windowsul..
Selectezi și-apeși delete.
Mersi ![]()
![]()
![]()
salut.. am si eu o problema.. de la o vreme cand vreau sa ma joc, la 5 minute dupa ce intru in joc,placa mea video nu mai raspunde la comenzile driverului si mi se reseteaza automat procesorul de pe placa.. am skimbat / instalat / reinstalat driverul de N ori .. vreo sugestie ?
poate nu se raceste placa video cum trebuie
S-a dus coolerul. Fie cel de pe procesor, fie cel de pe placa video. (daca ai una performanta are). E ceva relativ normal daca are ceva vechime componenta respectiva. Te rog sa specifici exact configuratia ta si cate vent-uri ai montate pe carcasa.
care e cel mai bun windows dintre XP, Vista si 7 ?
dar cel mai bun XP ? mie imi place XP-ul ca e mai usor si m-am obisnuit, dar daca 7 sau vista sunt mai bune poate merg pe mana lor ..
De curand am trecut si yo pe Win 7 si sunt multumit de el. Dupa descrierile profesionistilor pe diferite site'uri de specialitate, Win 7 este cu mult peste Vista si alte versiuni mai vechi.
Eu am sarit de la XP direct la win7 si sunt foarte multumit de el.
Daca ai peste 3-4 GB RAM te sfatuiesc sa alegi win7 x64 (64 biti) si iti garantez ca o sa fie mult mai bine decat cu XP.
Daca vrei sa ramai pe XP alege XP SP3, dar mai bine treci pe 7
Eu am windows vista....am o intrebare:Cam ce trebuie schimbat sa mearga mai repede....2.53GHZ,768 RAM
Iti spun eu ce trebuie schimbat. Sistemul de operare. Pune Windows 7 Ultimate CLEAN pe 64 bit daca ai procesor pe 64 bit , daca nu 32 bit.
Da si tu configuratia pc-ului mai detaliat ca sa poti fi ajutat.
ps. Oameni buni, daca nu aveti rasnite din 1995, instalati Windows 7! Daca la cerintele pe care le are calculatorul vostru nu il duce, e foarte grav pentru voi. Lasati xp, os aparut acum 10 ani. Windows 7 e next gen.