FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Probleme legate de calculator, internet, etc.

«1293031323358»
darkye12.10.2009 00:52

5+1 ...sunet mai bun ....bass mai mare :naughty:

bodanelu12.10.2009 08:07

@razvan28 cauta Microlab. Microlab rulez

gio_stgloria13.10.2009 07:47

nu-mi merge searchu la ODC . n-am niciun antivirus instalat,. care ar putea fi cauza ?

RobYnho13.10.2009 08:30

Setarile la conexiune. Direct connection, passive plm.

darkye13.10.2009 09:24

uite aici setarile ....dak te ajuta :)

 

setariodc.jpg

RobYnho13.10.2009 09:26

Depinde ce conexiune are el.

darkye13.10.2009 11:51

da ...depinde si de asta :)

 

 

Marius13.10.2009 14:29
As dori sa ma ajutati si pe mine in alegerea unor boxe dintre urmatoarele modele:

Logitech Z 2300

Logitech X 530 (asta e 5+1 , restul 2+1 )

Creative Inspire T 3100

 

la 3 mil cat dai pe alea iti recomand un

 

http://images.okazii.ro/auctions/2009/07/2...925-500_500.jpg

 

eu il am de vreo 2-3 ani si abia acum incepe sa dea primele mici rateuri la potentiometru. chestia e ca are incinte de lemn, difuzoare destul de mari, cam face pipi pe 2.1 alea ba chiar si pe 5.1 ala mic :)

Bodanel13.10.2009 14:50

Subscriu si eu la ce a spus tizul meu. Microlab RULZZ

 

Marius ma prind eu sa ma iau la intrecere cu geniusurile alea. Dar la volumul la care distorsioneaza ne oprim si vedem care urla mai tare.

AG20.10.2009 11:49
nu-mi merge searchu la ODC . n-am niciun antivirus instalat,. care ar putea fi cauza ?

baga-i share

RaMs3s20.10.2009 12:14

sau doua capace :))

Vlad Bogdan20.10.2009 14:01

Daca nu iti merge search incearca asta .... intra in program -> settings -> connection settings (sau ceva de genu) , iti deschide un mic meniu si cauta acolo PASSIVE (firewall ,worst case).Asa vei trece pe pasiv si voila :)

PS Sharingul nu prea are legatura aici ;))

bossy25.10.2009 15:11

Am o mica problema,nu imi mai recunoaste compu' cd-urile,doar dvd-urile.

Acest lucru se intampla de cand am incercat sa-mi schimb windowsul,si nu cred ca e din cauza setarilor din bios,pentru ca dupa ce am renuntat sa mai schimb windowsul,am dat default la setari si mi-a refacut setarile asa cum erau.

De cand am inceput sa am problema, doar de vreo doua ori mi-a mai recunoscut cd-ul,si asta era dimineata cand aprindeam calculatorul,si atunci il recunostea doar de maxim doua ori consecutiv,iar acuma deloc.

 

Daca puteti sa ma ajutati,va rog.

 

Mersi!!

 

1on27.10.2009 18:51

Pot să șterg chestiile ălea?

poza.JPG

axl27.10.2009 19:27

Da.

Daniel-Ionut06.11.2009 16:25

Ce are ma messul asta???

De aseara se misca praf... nu mai apar avatarele mai multe... :blink:

AG06.11.2009 18:20

skimba-ti netu , antivirusu, te flodeaza baietii , s.a.m.d.

RaMs3s08.11.2009 17:26
Ce are ma messul asta???

De aseara se misca praf... nu mai apar avatarele mai multe... :blink:

 

si mie mi s'a intamplat .

si nu numai asta

NU MAI MERGE SA INTRU PE MESS :|

 

 

 

 

 

ce plm fac...n-am chef sa-mi fac alt id

ce_ma....bmp

ce_ma..._.jpeg

Daniel-Ionut08.11.2009 17:36

Ma eu cred ca este o problema de la Yahoo... ca nu doar mie mi s-a intamplat faza cu avatarele...

RaMs3s08.11.2009 18:28

Cu greu....dar l-am facut

 

Niste poponari / curve au incercat sa-mi forteze parola de la id si astia de la yahoo imi blocase id'u

 

 

******************************* [ injuraturile de riguare ]

M**E oameni fara ocupatie !

AG08.11.2009 20:54

faza cu mesu e la toti,nu e d la net, scz daniell.si eu o patesc

AG09.11.2009 11:08

spuneti-mi si mie va rog cum fac un clip de pe youtube sa porneasca automat, sa-l postez pe un site si el sa porneasca singur , fara sa dau play

cristy.steaua2120.11.2009 12:06

aveti vreo idee...

ce pot face vazand urmatoarea eroare

nici cum nu merge, indiferent ce fac din ce zice acolo...

Captur__.PNG

AG20.11.2009 12:12

incearca sa dezinstalezi si sa reinstalezi driverul multifunctionalei:P

Daniel-Ionut20.11.2009 12:39

Ce windows e ala? :hmmm:

«1293031323358»