5+1 ...sunet mai bun ....bass mai mare ![]()
5+1 ...sunet mai bun ....bass mai mare ![]()
@razvan28 cauta Microlab. Microlab rulez
nu-mi merge searchu la ODC . n-am niciun antivirus instalat,. care ar putea fi cauza ?
Setarile la conexiune. Direct connection, passive plm.
uite aici setarile ....dak te ajuta ![]()

Depinde ce conexiune are el.
da ...depinde si de asta ![]()
As dori sa ma ajutati si pe mine in alegerea unor boxe dintre urmatoarele modele:Logitech Z 2300
Logitech X 530 (asta e 5+1 , restul 2+1 )
Creative Inspire T 3100
la 3 mil cat dai pe alea iti recomand un
http://images.okazii.ro/auctions/2009/07/2...925-500_500.jpg
eu il am de vreo 2-3 ani si abia acum incepe sa dea primele mici rateuri la potentiometru. chestia e ca are incinte de lemn, difuzoare destul de mari, cam face pipi pe 2.1 alea ba chiar si pe 5.1 ala mic ![]()
Subscriu si eu la ce a spus tizul meu. Microlab RULZZ
Marius ma prind eu sa ma iau la intrecere cu geniusurile alea. Dar la volumul la care distorsioneaza ne oprim si vedem care urla mai tare.
nu-mi merge searchu la ODC . n-am niciun antivirus instalat,. care ar putea fi cauza ?
baga-i share
sau doua capace ![]()
Daca nu iti merge search incearca asta .... intra in program -> settings -> connection settings (sau ceva de genu) , iti deschide un mic meniu si cauta acolo PASSIVE (firewall ,worst case).Asa vei trece pe pasiv si voila ![]()
PS Sharingul nu prea are legatura aici
)
Am o mica problema,nu imi mai recunoaste compu' cd-urile,doar dvd-urile.
Acest lucru se intampla de cand am incercat sa-mi schimb windowsul,si nu cred ca e din cauza setarilor din bios,pentru ca dupa ce am renuntat sa mai schimb windowsul,am dat default la setari si mi-a refacut setarile asa cum erau.
De cand am inceput sa am problema, doar de vreo doua ori mi-a mai recunoscut cd-ul,si asta era dimineata cand aprindeam calculatorul,si atunci il recunostea doar de maxim doua ori consecutiv,iar acuma deloc.
Daca puteti sa ma ajutati,va rog.
Mersi!!
Da.
Ce are ma messul asta???
De aseara se misca praf... nu mai apar avatarele mai multe... ![]()
skimba-ti netu , antivirusu, te flodeaza baietii , s.a.m.d.
Ce are ma messul asta???De aseara se misca praf... nu mai apar avatarele mai multe...
si mie mi s'a intamplat .
si nu numai asta
NU MAI MERGE SA INTRU PE MESS ![]()
ce plm fac...n-am chef sa-mi fac alt id
Ma eu cred ca este o problema de la Yahoo... ca nu doar mie mi s-a intamplat faza cu avatarele...
Cu greu....dar l-am facut
Niste poponari / curve au incercat sa-mi forteze parola de la id si astia de la yahoo imi blocase id'u
******************************* [ injuraturile de riguare ]
M**E oameni fara ocupatie !
faza cu mesu e la toti,nu e d la net, scz daniell.si eu o patesc
spuneti-mi si mie va rog cum fac un clip de pe youtube sa porneasca automat, sa-l postez pe un site si el sa porneasca singur , fara sa dau play
incearca sa dezinstalezi si sa reinstalezi driverul multifunctionalei:P
Ce windows e ala? ![]()