bai, am facut-o lata, mi se futuse tasta pe laptop, scria lieterele aiurea, am incercat orice solutie si nu a mers, i-am dat un system restore, s-a blocat in timpul asta, l-am inkis in cele din urma, si acuma cand il pornesc nu imi apare absolut nimic nimic pe monitor, am bagat cd cu windows sa vad poate porneste cv, sa resinstalez sbz la tava si nu apare nimic.. aveti idee ce naiba sa fac ? faza nasoala e k nu e al meu, e a lu fratimiu ![]()

