FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Probleme legate de calculator, internet, etc.

«1282930313258»
Daniel-Ionut29.09.2009 16:38
Daca il bat la table sau pool... :rolleyes:

 

Ai 3-0 la table, pool jucam :D

Catalyn0707.10.2009 11:03

am si eu nevoie de putin ajutor :-s

Cu ce program pot si eu sa "convertesc" niste filmulete din .ts in .avi sau .mpg ca pe google n-am gasit decat programe Trial

axl07.10.2009 11:18

Sony Vegas (the best I tell you, the best!)

CyberLink Power Director

Corel Video Studio

Adobe Premiere

 

Sau alte chestii mai putin serioase, cum ar fi MPEG Video Wizard care-i un programel bun si-mi pare ca-i si pe gratis.

Marius09.10.2009 18:12

Bai nene, da-mi si mie care stii un link de unde pot sa descarc Championship Manager 2008 (sau mai nou). Dar sa mearga, sa nu il instalez si sa-mi ceara cd2 ca sa pot juca...

Ronnie10.10.2009 04:36

Este pe filelist CM 2010, dar trebuie sa ai cont. Oricum, asteptarile sunt de la Football Manager 2010.

vlad10.10.2009 05:32
Bai nene, da-mi si mie care stii un link de unde pot sa descarc Championship Manager 2008 (sau mai nou). Dar sa mearga, sa nu il instalez si sa-mi ceara cd2 ca sa pot juca...

 

Poate te ajut eu.

Iti dau un tracker si-l descarci.

Da-mi un pm.

Daniel-Ionut10.10.2009 08:52
Este pe filelist CM 2010, dar trebuie sa ai cont. Oricum, asteptarile sunt de la Football Manager 2010.

 

I'am dat eu 08.

Chiar daca am jucat pana acum doar FIFA Manager, vreau sa incerc si eu Football Manager 2010, am auzit ca v'a avea licenta pentru UCL, EL si Liga 1 RO ? :wub:

Championship nu imi place ca nu arata pozele la jucatori, embleme... :rolleyes: SLAB!

gio_stgloria10.10.2009 13:03

ce are ? de-abia am instalat windowsu...

 

 

aici

gio_stgloria10.10.2009 14:39
ce are ? de-abia am instalat windowsu...

 

 

aici

 

Dragoshel10.10.2009 17:13

daca nu merge sa instalezi niciun program este de la windows. Cand l-ai instalat ti-a dat erori?

gio_stgloria10.10.2009 17:16

pai unu e ch manager 2010, l-am instalat si cand sa intru in joc face asa , si celalalt un program pentru ratie :D. tot la fel , cand vreau sa-i dau drumu da eroarea aia...

cristian01410.10.2009 17:40
pai unu e ch manager 2010, l-am instalat si cand sa intru in joc face asa , si celalalt un program pentru ratie :D. tot la fel , cand vreau sa-i dau drumu da eroarea aia...

 

Tin minte ca am avut si eu probleme cu acea eroare, dar nu mai stiu in ce conditii si mai ales, de ce.

Ideea e ca ar fi bine sa-ti faci rost de un window sanatos, sa-l reinstalezi. Te sfatuiesc de asemenea sa-ti scoti cablul de la net in timpul instalarii si sa-ti downloadezi un antivirus + crack/keygen. Iti recomand BitDefender daca ai un PC mai rezistent sau Nod32 in caz contrar. Daca nu ma insel, eroarea respectiva o sa-ti apara la fiecare pornire de executabil.

 

PS : daca folosesti un antivirus crack-uit, ai grija de unde il iei si citeste si alte opinii, ca nu cumva chiar crack-ul sa contina vreun virus.

gio_stgloria10.10.2009 17:50

m-am saturat , de-abia am reinstalat windowsu astazi ,nu-mi vine sa-l bag iar.

Daniel-Ionut10.10.2009 18:08
si celalalt un program pentru ratie :D

 

Ce face programul ala? :blush:

Iti creste ratia dp torrente :hmmm:

gio_stgloria10.10.2009 18:11

cam asa ceva:D

Daniel-Ionut10.10.2009 18:19
cam asa ceva:D

 

Da' e riscul sa iei ban dp ce il folosesti :D

gio_stgloria10.10.2009 18:39

povesti , basme :)), da ce sa mai folosesc acu ca nu mai pot de la eroarea aia.

gio_stgloria11.10.2009 07:27

am reinstalat windowsu si degeaba , tot face asa. sa faca asa din cauza ca n-am instalat vreun program, vreun codec ceva ?

Daniel-Ionut11.10.2009 07:32

Poate de la drivere :hmmm:

gio_stgloria11.10.2009 07:34

nu stiu frate, aveam pretentia ca stiu si eu sa formatez un calculator,da windowsu asta cred ca- i bulit.

psr11.10.2009 07:58

Ai .NET Framework instalat? Daca nu il ai instalat probabil asta e problema.

gio_stgloria11.10.2009 07:59

mersi , da vad ca s-a rezolvat de la sine problema, nu stiu ce a avut, sa fi fost prea solicitat ?

razvan2811.10.2009 19:50

As dori sa ma ajutati si pe mine in alegerea unor boxe dintre urmatoarele modele:

Logitech Z 2300

Logitech X 530 (asta e 5+1 , restul 2+1 )

Creative Inspire T 3100

crysty1411.10.2009 19:53

Nu stiu daca este un sfat, dar eu as alege Creative =p~

AG11.10.2009 22:08

5.1

«1282930313258»