Daca il bat la table sau pool...![]()
Ai 3-0 la table, pool jucam ![]()
Daca il bat la table sau pool...![]()
Ai 3-0 la table, pool jucam ![]()
am si eu nevoie de putin ajutor :-s
Cu ce program pot si eu sa "convertesc" niste filmulete din .ts in .avi sau .mpg ca pe google n-am gasit decat programe Trial
Sony Vegas (the best I tell you, the best!)
CyberLink Power Director
Corel Video Studio
Adobe Premiere
Sau alte chestii mai putin serioase, cum ar fi MPEG Video Wizard care-i un programel bun si-mi pare ca-i si pe gratis.
Bai nene, da-mi si mie care stii un link de unde pot sa descarc Championship Manager 2008 (sau mai nou). Dar sa mearga, sa nu il instalez si sa-mi ceara cd2 ca sa pot juca...
Este pe filelist CM 2010, dar trebuie sa ai cont. Oricum, asteptarile sunt de la Football Manager 2010.
Bai nene, da-mi si mie care stii un link de unde pot sa descarc Championship Manager 2008 (sau mai nou). Dar sa mearga, sa nu il instalez si sa-mi ceara cd2 ca sa pot juca...
Poate te ajut eu.
Iti dau un tracker si-l descarci.
Da-mi un pm.
Este pe filelist CM 2010, dar trebuie sa ai cont. Oricum, asteptarile sunt de la Football Manager 2010.
I'am dat eu 08.
Chiar daca am jucat pana acum doar FIFA Manager, vreau sa incerc si eu Football Manager 2010, am auzit ca v'a avea licenta pentru UCL, EL si Liga 1 RO ? ![]()
Championship nu imi place ca nu arata pozele la jucatori, embleme...
SLAB!
daca nu merge sa instalezi niciun program este de la windows. Cand l-ai instalat ti-a dat erori?
pai unu e ch manager 2010, l-am instalat si cand sa intru in joc face asa , si celalalt un program pentru ratie
. tot la fel , cand vreau sa-i dau drumu da eroarea aia...
pai unu e ch manager 2010, l-am instalat si cand sa intru in joc face asa , si celalalt un program pentru ratie. tot la fel , cand vreau sa-i dau drumu da eroarea aia...
Tin minte ca am avut si eu probleme cu acea eroare, dar nu mai stiu in ce conditii si mai ales, de ce.
Ideea e ca ar fi bine sa-ti faci rost de un window sanatos, sa-l reinstalezi. Te sfatuiesc de asemenea sa-ti scoti cablul de la net in timpul instalarii si sa-ti downloadezi un antivirus + crack/keygen. Iti recomand BitDefender daca ai un PC mai rezistent sau Nod32 in caz contrar. Daca nu ma insel, eroarea respectiva o sa-ti apara la fiecare pornire de executabil.
PS : daca folosesti un antivirus crack-uit, ai grija de unde il iei si citeste si alte opinii, ca nu cumva chiar crack-ul sa contina vreun virus.
m-am saturat , de-abia am reinstalat windowsu astazi ,nu-mi vine sa-l bag iar.
si celalalt un program pentru ratie![]()
Ce face programul ala? ![]()
Iti creste ratia dp torrente ![]()
cam asa ceva:D
cam asa ceva:D
Da' e riscul sa iei ban dp ce il folosesti ![]()
povesti , basme
, da ce sa mai folosesc acu ca nu mai pot de la eroarea aia.
am reinstalat windowsu si degeaba , tot face asa. sa faca asa din cauza ca n-am instalat vreun program, vreun codec ceva ?
Poate de la drivere ![]()
nu stiu frate, aveam pretentia ca stiu si eu sa formatez un calculator,da windowsu asta cred ca- i bulit.
Ai .NET Framework instalat? Daca nu il ai instalat probabil asta e problema.
mersi , da vad ca s-a rezolvat de la sine problema, nu stiu ce a avut, sa fi fost prea solicitat ?
As dori sa ma ajutati si pe mine in alegerea unor boxe dintre urmatoarele modele:
Logitech Z 2300
Logitech X 530 (asta e 5+1 , restul 2+1 )
Creative Inspire T 3100
Nu stiu daca este un sfat, dar eu as alege Creative =p~
5.1