FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Probleme legate de calculator, internet, etc.

«1202122232458»
Lari21.03.2009 15:05

Cat de nou e monitorul?

 

Ai dat un restart? Ai scos monitorul din priza si l-ai introdus la loc in stecher?

Marius21.03.2009 20:27

Care stie ce imi trebuie [pentru a face un slide de 7-8 poze pe care sa-l urc apoi pe un sait de share?

cRiss4Steaua21.03.2009 21:29

va merge filelist.ro ? :-/

mie de 2 zile nu imi intra orice as face .. si orice site imi intra

Ronnie21.03.2009 21:30

A picat serverul lor. Cred.

cRiss4Steaua21.03.2009 21:48

sa`nteleg ca nici tie nu iti merge?

Ronnie21.03.2009 22:05

Nu merge nimanui.

cRiss4Steaua21.03.2009 22:28
:D mersi, ma simt mai bine :laugh:
razvan2821.03.2009 23:37

nici mie nu-mi merge...

Marius22.03.2009 00:21
Care stie ce imi trebuie [pentru a face un slide de 7-8 poze pe care sa-l urc apoi pe un sait de share?

 

 

???

Bodanel22.03.2009 04:28

@Marius

 

powerpoint sau pro show producer

Marius22.03.2009 07:44

ma temeam ca asta va fi raspunsul. ideea e ca sunt un idiot si habar n-am cum sa fac o power point presentation in foto .png.

Dragoshel22.03.2009 08:23

incearca asa ceva este folosit de multi si trebuie doar sa uploadezi fisiere din calculator ;)

Cry.Baby724.03.2009 22:02

cine ma ajuta si pe mine sa fac o tema pt un blog cu poza asta http://2.bp.blogspot.com/_vyzvqde5Cqg/SXV7...0/sigla-cnp.jpg ii ofer la schimb o placuta cu Steaua vezi aici la http://scoobydooestelist.stelist.ro/ :steag_cruce_invers: :steag_cruce_invers: :steag_cruce_invers:

axl13.04.2009 17:58

Stie careva un program care lucreaza cu fisiere UIF?

Can open/extract/burn/convert UIF file mai pe romaneste.

 

Dragoshel14.04.2009 18:43

@Axl, lucrezi cu MagicISO

 

uite mai multe despre formatul .UIF dar si despre magiciso AICI

axl14.04.2009 18:51

Da, merci, am rezolvat-o singurel aseara, cu Magiciso 5.5, alea mai vechi nu merg.

razvan2814.04.2009 21:04

Am o problema destul de grava.

Eu nu am mai folosit DVD Writeru de aproximativ 1-2 luni si acum nu vrea sa se mai deschida , nici macar beculetul acela nu se mai aprinde...stie cineva ce are :( am nevoie mare de el pentru niste filme

MoWeed14.04.2009 21:42

Verifica cablajul din spate, in special cel care leaga DVD writerul de sursa de curent...

cRiss4Steaua14.04.2009 21:57

de ce muzica de la radio se aude mai .. live ?:D:))

pacat ca nu se aude asa de bine si aia pe care o scoti

gio_stgloria17.04.2009 09:49

in ultima perioada mi se deschid fel de fel de ferestre cu reclame, cand intru pe net . de ce? :cursing:

folosesc mozilla

MoWeed17.04.2009 09:50

Ai spyware.

 

Vezi ce se intampla daca intrii pe site-uri porno? :D

axl17.04.2009 09:51

Cum dracu ca mie nu mi se deschid.

MoWeed17.04.2009 09:52

Pai tu le stii pe alea "curate"

gio_stgloria17.04.2009 09:53

ai **** :blink:

ce plm ..

 

o fereastra e cu un joc, si aalta e cu hoteluri :|

 

Ronnie17.04.2009 09:56

Si mie mi se deschideau din cauza filmelor porno. Acum am descoperit filelist-ul si odc-ul.

«1202122232458»