se misca ventilatorul si daia face asa, vezi sa nu fie si praf pe el.
se misca ventilatorul si daia face asa, vezi sa nu fie si praf pe el.
Mersi de sfaturi.Am batut,am suflat.Degeaba.Praf nu e ca l-am cumparat de doua luni si l-am aspirat des,tocmai ca sa nu pateasca ca cel vechi...
Daca-l desfac are ceva?
Mersi de sfaturi.Am batut,am suflat.Degeaba.Praf nu e ca l-am cumparat de doua luni si l-am aspirat des,tocmai ca sa nu pateasca ca cel vechi...Daca-l desfac are ceva?
daca are garantie, da are, ca o pierzi. Si mie imi facea asa, chiar dupa ce schimbasem cooleru si sursa. In cele din urma sa aflu ca pe placa mea video e un mic ventilator care nu se vede decat daca intorci calc cu cracii in sus
. Daca nu ai garantie poti sa-l desfaci sa te uiti de la ce se aude
Nu demult mi'am cumparat un PC pe componente. Am o placa video Geforce 9800gt 512/256 biti.
La primele rulari ale jocurilor, nu am avut probleme. Calitate grafica f buna, nici un pic de frame, nimic. ( indiferent de detalii, rezolutie etc.)
De curand am observat ca imi merg jocurile greoi, in frame'uri. Am reinstalat Windows'ul, am formatat Hard-Disk'ul, dar in zadar. La fel...![]()
P.S Nu cred ca ar fi de la RAM'i. AM 3 Gb si ii recunoaste pe toti.
Are cineva vreo parere ??
Vezi daca ai ultimul driver de la nvidia: http://www.nvidia.com/Download/index.aspx?...=51&pid=309
Da. Am uitat sa precizez ca am downloadat driver'ul de pe site'ul oficial. Insa fara nici un rezultat..
depinde de joc. poate ai luat unul pentru care placa ta e invechita!
@ bodanelu : E un Gt 9800 totusi.
SI e vorba de acelasi joc. In fine..![]()
Apropo, ne'am intalnit in Brasov daca mai tii minte. Inainte de meci, in bar. AISS etc. ![]()
ma puteti ajuta si pe mine?
vreau sa stiu cum se cheama programul acela cu care poti inregistra ce spui la microfon..de ex sa cant ceva la microfon si sa se inregistreze
De unde setez ca mozila sa fie browseru meu principal? orice link mi se deschide in explorer si vreau sa se deschida cu mozilla .
@gio_stgloria
Select "Tools | Options" from the main menu in Firefox.
Change to the "General" tab/section.
Check the "Firefox should check to see if it is the default browser when starting" option.
Click "OK".
Close all Firefox windows (for best results, restart the system). Finally, restart Firefox.
When the "Would you like to make [Firefox] your default browser?" prompt appears, click "Yes" to make Firefox the default browser.
@razvan28
Chek this out :
Un invite la Filelist.ro e cumva posibil?
Hai, frati romanii.
Un invite la Filelist.ro e cumva posibil?
Hai, frati romanii.
Daca vrei un site bun de torrente, iti recomand www.bittorrents.ro ; pentru doar 7 euro/3 luni ai parte de cele mai noi filme, jocuri, softuri etc. fara sa conteze ratia.
Daca vrei un site bun de torrente, iti recomand www.bittorrents.ro ; pentru doar 7 euro/3 luni ai parte de cele mai noi filme, jocuri, softuri etc. fara sa conteze ratia.
Deja sunt membru acolo, insa nu platesc nimica(?).
Deja sunt membru acolo, insa nu platesc nimica(?).
Probabil se refera la membru VIP
Si eu miam facut cont pe bittorrent... am luat doar 2 filme: cu primul am facut ratie (Kung Fu Panda) si cu al 2-lea miam stricat toata ratia facuta cu primul... (Maradona by Kusturica) ![]()
Bittorentul schimba serverele.Adica trece la 4 servere.Si merge cam prost zilele astea.
Pentru Bittorent nu se mai dau invitatii. Doar daca cunosti vreun mod sau admin sa -ti dea invitatie.La un moment dat au bagat o invitatie pentru cei care aveau peste 1 terra upload. Eram si eu in categoria asta,dar a cazut repede intentia cu invitatia.
Am avut 5 invitatii de impartit la inceput ,dar le-au scos.
Dar nu mi se pare deloc mult 7 euro platibili de pe mobil, pe o perioada de 3 luni. Si nici nu te mai stresezi cu ratia. Dupa ce ca avem acces la aproape orice, ne mai zgarcim si pentru cateva zeci de mii.
Da eu miam facut cont fara invitatie...
Un invite la Filelist.ro e cumva posibil?
Hai, frati romanii.
da-mi o adresa de e-mail pe prv.
@gio_stgloriaSelect "Tools | Options" from the main menu in Firefox.
Change to the "General" tab/section.
Check the "Firefox should check to see if it is the default browser when starting" option.
Click "OK".
Close all Firefox windows (for best results, restart the system). Finally, restart Firefox.
When the "Would you like to make [Firefox] your default browser?" prompt appears, click "Yes" to make Firefox the default browser.
@razvan28
Chek this out :
ms mult
n-am reusit insa sa imi dau seama cum se foloseste , versiunea data nu era buna
www.bittorrents.ro e cel mai bun ?
)
ma ajuta si pe mine cineva cu torrentele...cine stie niste torrente dastea gen scene fz sau filelist ?
http://rarbg.com/torrents.php?order=data&a...DESC&page=0
e un torrent din afara, nu necesita inscriere si iei foarte rpd!
http://rarbg.com/torrents.php?order=data&a...DESC&page=0
e un torrent din afara, nu necesita inscriere si iei foarte rpd!
Destul de bun ![]()
Mai ales ca este si fara cont!
ms mult ![]()
sper sa nu iau troieni:))