routerul este setat sa dea ip-u doar dupa anumite mac-uri nu?
poate ca prin formatare s-a modificat mac-ul placi de retea.
Intra frumos, ia mac-ul de la calculator, te duci la cel care merge, accesezi routerul si-l setezi. ![]()
ps: vezi ca`mi gasesti id-ul de mess in profilul meu. Adauga-ma si discutam acolo.
