axl e filmu porno cu eleva aia??? e nasol nu te mai uita la el![]()
Nu, e Zombie 2, din 1979. Oh, happy day!
axl e filmu porno cu eleva aia??? e nasol nu te mai uita la el![]()
Nu, e Zombie 2, din 1979. Oh, happy day!
Avast am ![]()
Solutii? sa dezactivez chestii din avast?
Mda, am nevoie de ceva protectie impotriva la ddos. Ceva firewall bun sau orice sugestie e binevenita... si intr-un timp cat mai scurt.
Avast am
Solutii? sa dezactivez chestii din avast?
Il dezinstalezi. Si-l stergi si de prin registrii. Eu am patit-o si pe laptop si pe desktop cu avastul.Dupa aia il instalezi din nou.Sa nu uiti de update-uri.
Exista vreo posibilitate sa iau doar partea audio dintr-un clip de pe youtube?
google: youtube to mp3 ![]()
Stiti cumva cum pun o parola pe folder ? ![]()
Stiti cumva cum pun o parola pe folder ?![]()
POTI. Il criptezi.Exxista si un soft care face astfel de lucruri.
@bodanelu,axl
Saru'-mana!
@bodanelu,axl
Saru'-mana!
@Ronie
Daca ai fi cititi cateva posturi mai in spate ai fi vazut ca si Axl se chinuia sa faca captura la un clip de pe youtube.
astazi mi`am reinstalat windowsul (un prieten) si el mi-a pus pe rezolutia 1280-1024 pentru ca a spus ca e mai bine si asa e recomandat .. am un monitor samsung 19".
intrebarea mea este urmatoarea: Merge mai bine cu rezolutia asta decat cu alta rezolutie? mi se pare putin cam mic si scrisu si cand intru pe un site mi se pare mai mic totul si am pus inapoi la rezolutia 1152-864 care o aveam tot timpul si cu care m-am obisnuit.
astazi mi`am reinstalat windowsul (un prieten) si el mi-a pus pe rezolutia 1280-1024 pentru ca a spus ca e mai bine si asa e recomandat .. am un monitor samsung 19".intrebarea mea este urmatoarea: Merge mai bine cu rezolutia asta decat cu alta rezolutie? mi se pare putin cam mic si scrisu si cand intru pe un site mi se pare mai mic totul si am pus inapoi la rezolutia 1152-864 care o aveam tot timpul si cu care m-am obisnuit.
Filmele se vad mai bine cu rezolutia 1280x1024,jocurile au o grafica mai buna. Poti mari si icoanele si scrisul pentru rezolutia aia mare. Si scrisul de pe net poate fi modificat. Mai mare ,mai mic.(In bara browser-ului pe care il folosesti click view>text size> marimea fontului pe care il vrei)
@criss rezolutia nu influenteaza performantele.
@ vlad75 si bodanelu - multumesc
inca ceva... am pus un film care l`am vazut acum o saptamana cu windowsul vechi si se vedea bine subtitrarea .. acum acelasi film SH si TZ nu se vede .. apare un cerculet
am instalat ca lite codec ... din cauza asta e asa ? cum fac sa se vada bine ? ![]()
cum pun ca mozzila sa imi fie browser`ul principal?
daca mi se deschide email`ul sau daca dau click pe un status mi se deschide cu internet explorer ![]()
Tools/Options/Advanced. Dai acolo "check now" si se rezolva...
pacat ca nu imi apare check now
daca ai mozilla in limba romana du-te asa: UNELTE --> OPTIUNI --> AVANSAT --> si jos scrie OPTIUNILE IMPLICITE ALE SISTEMULUI..... (bifeaza aia)
si in engleza e cam la fel.
@ vlad75 si bodanelu - multumesc
inca ceva... am pus un film care l`am vazut acum o saptamana cu windowsul vechi si se vedea bine subtitrarea .. acum acelasi film SH si TZ nu se vede .. apare un cerculet
am instalat ca lite codec ... din cauza asta e asa ? cum fac sa se vada bine ?
@CRISS
Incearca sa folosesti alt player . Eu iti recomand pentru filme , VLC. Chiar nu ai nevoie de codecuri si filtre de sunet. Mie unul mi se pare cel mai ok player. Si un atu fata de multe alte playere este pentru cei care folosesc odc-ul. Poti vedea in timp real ce dai jos. Este foarte bun si pt dvd-uri.
@dragoshel si bodanelu
nu imi apare asa mie .. poate pentru ca am firefox 2.0 si nu 3, nu stiu de ce dar nu imi place
@vlad75- pai vlc folosesc si imi apare aia la subtitrare ... poate ca daca dezinstalez codecu ala o sa se vada bine ... sau macar daca ar fi ceva optiune sa se vada S sau T nu SH sau TZ
ma nu are legatura cu versiunile, asta nu se schimba de la versiune la versiune....
poate nu ai mozilla =))
Ala e Chrome toata ziua.