cum se cheama programul ala de facut skinuri de windows pt xp spuneti-mi si mie va rog
cum se cheama programul ala de facut skinuri de windows pt xp spuneti-mi si mie va rog
nu cred ca exista program pentru skinuri de windows, sau nu am dat eu de el. Stiu doar ca un skin pt windows se face f greu, trebuie sa stii photoshop, c++... mai multe chestii dastea.
cica e super noul uindous...
io nu ma risc totusi la BETA ![]()
vreau sa imi instalez windowsul pentru ca imi merge cam greu pc-ul si nu l-am instalat de vreun an ..
intrebarea mea este care ar fi cel mai bun windows ?
adica sa fie mai rapid, sa se intre mai repede in foldere, sa se efectueze mai rapid transferul dintr-un folder in altul etc ...
E adevarat ca Vista e mai bun decat XP?
iar daca nu, ce XP imi recomandati
configuratia calculatorului: intel core 2 duo E4500 2.20 GHz, 2 GB RAM, placa video GeForce 8600 GT ...
criss, daca nu ai virusi sau porcarii de programe care sa ocupe memorie, si alte dastea orice windows merge bine.
incearca windows 7 si zi-ne cum e ![]()
virusi cred ca am din moment ce imi merge cam greu ..
windows 7 ? nu ms ... nu fac experimente ![]()
am auzit ca are ceva buguri ...
pana la urma ce`mi recomanzi ?
xp sp2 , asta folosesc eu si unt multumit. Nu prea ma pricep eu...
Baga service pack 3 daca vrei sa joci GTA 4
)
sunt enspe mii de versiuni de windows. Sfatul meu: cauta un student edion.
http://www.visurat.ro/2009/01/12/cum-merge-windows-7/ un mic review la windows 7
@roonie, am facut ceva din run ca sa imi arate ca am sp3 si nu mi-a mai dat eroarea aia in schimb mi-a dat alta ![]()
bodanelu, am auzit ca vista nu merge bine la orice sistem ... la mine ar merge ?
nu stiu.. nu`mi place vista! Nu mi-a placut.. nu m-a interesat!
ziceti-mi si mie niste programe de facut radio online
imi poate spune cineva ce inseamna " Someone is trying to use your client to spam , please urge hub owner " asa imi arata pe bara de jos de la StrongDC++ si nu e prima oara cand imi arata.
Bah, big problem ![]()
Nu mai merge messul. Mai clar, nu se mai conecteaza aidiu meu. Am incercat cu altele, merg, al meu nu. I-am schimbat si parola, degeaba.
Stie cineva de ce?
Ai varianta 12.2 beta, care are anti-gay-ul activat.
vb foarte serios
Ai incercat sa reinstalezi programul? Mie mi-a mers asa cand am mai avut eroare de-asta
da... am avut Y! M ala nou (9.plm), l-am dat afara si am bagat versiunea mai veche (8.plm)
si tot nu merge? incearca sa te loghezi cu id-ul pe un alt site de genul meebo, webmesenger.. chesti dastea. Mail-ul iti mai merge?
incearca cu versiunea 8.1 asa a mers la mine
Mai, ce faci daca ai dat jos un torent si ti-a venit filmul pachete pachetele arhivate?
Daca deschizi oricare din arhive iti va dezarhiva intreg filmul
Da, sarumana.
axl e filmu porno cu eleva aia??? e nasol nu te mai uita la el ![]()
da... am avut Y! M ala nou (9.plm), l-am dat afara si am bagat versiunea mai veche (8.plm)
S-ar putea sa fie de la anti-virus.Eu asa pateam cu avastul.