FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Probleme legate de calculator, internet, etc.

«1141516171858»
razvan_stelist200709.01.2009 19:45

cum se cheama programul ala de facut skinuri de windows pt xp spuneti-mi si mie va rog

Dragoshel09.01.2009 20:11

nu cred ca exista program pentru skinuri de windows, sau nu am dat eu de el. Stiu doar ca un skin pt windows se face f greu, trebuie sa stii photoshop, c++... mai multe chestii dastea.

Marius09.01.2009 20:21

cica e super noul uindous...

 

io nu ma risc totusi la BETA :D

cRiss4Steaua12.01.2009 16:18

vreau sa imi instalez windowsul pentru ca imi merge cam greu pc-ul si nu l-am instalat de vreun an ..

intrebarea mea este care ar fi cel mai bun windows ?

adica sa fie mai rapid, sa se intre mai repede in foldere, sa se efectueze mai rapid transferul dintr-un folder in altul etc ...

E adevarat ca Vista e mai bun decat XP?

iar daca nu, ce XP imi recomandati

 

configuratia calculatorului: intel core 2 duo E4500 2.20 GHz, 2 GB RAM, placa video GeForce 8600 GT ...

Dragoshel12.01.2009 16:22

criss, daca nu ai virusi sau porcarii de programe care sa ocupe memorie, si alte dastea orice windows merge bine.

incearca windows 7 si zi-ne cum e :D

cRiss4Steaua12.01.2009 16:42

virusi cred ca am din moment ce imi merge cam greu ..

windows 7 ? nu ms ... nu fac experimente :clap:

am auzit ca are ceva buguri ...

 

pana la urma ce`mi recomanzi ?

Dragoshel12.01.2009 16:59

xp sp2 , asta folosesc eu si unt multumit. Nu prea ma pricep eu...

c.ronaldo1712.01.2009 17:11

Baga service pack 3 daca vrei sa joci GTA 4 :)))

bodanelu12.01.2009 17:53

sunt enspe mii de versiuni de windows. Sfatul meu: cauta un student edion.

 

http://www.visurat.ro/2009/01/12/cum-merge-windows-7/ un mic review la windows 7

cRiss4Steaua12.01.2009 20:06

@roonie, am facut ceva din run ca sa imi arate ca am sp3 si nu mi-a mai dat eroarea aia in schimb mi-a dat alta :))

 

bodanelu, am auzit ca vista nu merge bine la orice sistem ... la mine ar merge ?

bodanelu12.01.2009 20:49

nu stiu.. nu`mi place vista! Nu mi-a placut.. nu m-a interesat!

razvan_stelist200713.01.2009 19:20

ziceti-mi si mie niste programe de facut radio online

Cry.Baby714.01.2009 10:09

imi poate spune cineva ce inseamna " Someone is trying to use your client to spam , please urge hub owner " asa imi arata pe bara de jos de la StrongDC++ si nu e prima oara cand imi arata.

 

Marius15.01.2009 17:38

Bah, big problem :)

 

Nu mai merge messul. Mai clar, nu se mai conecteaza aidiu meu. Am incercat cu altele, merg, al meu nu. I-am schimbat si parola, degeaba.

 

Stie cineva de ce?

axl15.01.2009 17:59

Ai varianta 12.2 beta, care are anti-gay-ul activat.

Marius15.01.2009 18:11

vb foarte serios

MoWeed15.01.2009 18:13

Ai incercat sa reinstalezi programul? Mie mi-a mers asa cand am mai avut eroare de-asta

Marius15.01.2009 18:16

da... am avut Y! M ala nou (9.plm), l-am dat afara si am bagat versiunea mai veche (8.plm)

bodanelu15.01.2009 18:51

si tot nu merge? incearca sa te loghezi cu id-ul pe un alt site de genul meebo, webmesenger.. chesti dastea. Mail-ul iti mai merge?

Dragoshel15.01.2009 19:04

incearca cu versiunea 8.1 asa a mers la mine

axl15.01.2009 19:18

Mai, ce faci daca ai dat jos un torent si ti-a venit filmul pachete pachetele arhivate?

MoWeed15.01.2009 19:20

Daca deschizi oricare din arhive iti va dezarhiva intreg filmul

axl15.01.2009 19:23

Da, sarumana.

Dragoshel15.01.2009 19:25

axl e filmu porno cu eleva aia??? e nasol nu te mai uita la el :D

vlad7515.01.2009 19:35
da... am avut Y! M ala nou (9.plm), l-am dat afara si am bagat versiunea mai veche (8.plm)

S-ar putea sa fie de la anti-virus.Eu asa pateam cu avastul.

«1141516171858»