FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Probleme legate de calculator, internet, etc.

«191011121358»
Azzido19.08.2008 09:15

 

:console:

cRiss4Steaua19.08.2008 14:38

am o intrebare in legatura cu dc++`u

Cum fac sa scot un album, o discografie .. ?

daca dau numele artistului imi apar doar piesele ..

Mersi

Azzido19.08.2008 19:49

cauta dupa folder, poate asa iti iese.

Cry.Baby720.08.2008 22:29

imi spune si mie cineva cum pot pune SKYPE pe blog? :steag_cruce_invers:

andyro22.08.2008 14:26

https://extras.skype.com/ - undeva pe acolo, depinde ce vrei sa faci.

 

P.S. Misto muzica :kisstogether:

razvan_stelist200726.08.2008 10:22

cine stie sa-mi zica si mie niste jocuri noi , cu grafica buna , shootere sau action , nu strategie sau RPG

razvan_stelist200731.08.2008 11:34

stie cineva cum se numeste programul acela care filmeaza in jocuri.as vrea sa filmez cand joc fifa si nu stiu cum :hmmm:

ultrash31.08.2008 13:53

salut! care ma puteti ajuta si pe mine in legatura cu o problema? intru pe messenger si la o secunda iese singur,dispare de pe ecran tot. N-am probleme cu calculatorul,netul sau altceva doar messu` face asa. L-am dezinstalat si reinstalat de n ori si tot degeaba :(

1on31.08.2008 22:49

@Razvan:

Fraps e un program care poate face așa ceva.

razvan_stelist200702.09.2008 22:53

merci 1on...sa vad daca il gasesc pe strong dc

axl02.09.2008 22:55

Va recomand Google Chrome ca browser. Din punctul meu de vedere e excelent.

Dragoshel03.09.2008 07:39

dap, e super bun, a aparut doar varianta beta

stelistul stelist04.09.2008 12:37

care imi zice si mie cum se foloseste Buddy Spy?

Dragoshel04.09.2008 12:40

incearca ASTA e tradusa cu google translate dar se intelege.

stelistul stelist04.09.2008 12:51

@dragoshel

 

mersi ;)

 

care stie de ce imi da o eroare cand instalez google chorme?

 

razvan_stelist200705.09.2008 18:51

stie cineva cum se numeste programul ala care arata la status ce melodie asculti ?

Bodanel05.09.2008 19:45

@ toata lumea

 

bai eu am facut cu astia la servici o gramada de teste. Google Chrome da clasa atat lui Mozilla (pe care eu il foloseam pana saptamana asta) cat si lui Internet Explorer. Daca e asa in varianta beta nici nu vreau sa ma gandesc cum va fi in varianta stable.

axl05.09.2008 19:49

In general, care-i diferenta dintre o varianta beta si-una stable? Eu credeam ca beta-i mai noua decat alpha, deci mai buna.

bodanelu06.09.2008 06:32

beta e varianta de test. Adica poti sa gasesti o gramada de bug-uri in ea. Si companiile de soft care lanseaza un produs free (browsere, yahoo cu messenger) lanseaza intai varianta beta sa vada care sunt bug-urile gasite de utilizatori.

 

@Bodanel, are add-ons? add-blocker? cu securitatea cum sta? Da-mi mai multe detalii...

Eu sunt fan firefox... si vroiam sa incerc chrome-ul, dar numai cand scot varianta finala...

cRiss4Steaua06.09.2008 12:44

si eu sunt fan firefox, cu ce e mai bun google chrome ? si cand apare ?

Bodanel06.09.2008 13:33

@criss4steaua

 

a aparut saptamana asta.

 

@ bodanelu

 

pai tizule nici nu stiu cu ce sa incep dar hai sa incerc:

 

- add-ons putine -dar in curand presimt ca va avea o gramada

- incarca paginile dinamice la o viteza ametitoare (alea care tin articolele intr-o baza de date )- prima data am crezut ca ma insel insa apoi am sters tot continut-ul offline si am incercat din nou si am ramas masca.

- papa de 5(cinci) ori mai putine resurse(masurate cu proces &memory explorer sa nu aiba procese secundare) decat mozilla cu acelasi nr de taburi deschise si acealeasi pagini pe taburi.

Mai sunt o gramada de chestii. Incearca-l si tu pe acasa in pic si te lamuresti.

 

PS Ca si chestie fun: poti sa muti un tab dintr-o fereastra de chrome in alta :bananadance: .

 

LE Vizitati forumul fcsteaua.ro cu mozilla sau internet explorer si apoi cu Chrome. SATISFACTIE GARANTATA.

bodanelu06.09.2008 13:37

ok... m-ai convins. luni cand ajung la buc il pun pe calc si o sa-l incerc...

MALDINI06.09.2008 14:04

Bodanel , am incercat si eu Google Chrome...m-ai facut sa-mi dezinstalez febletea mea : Mozilla...dar e peste mozilla :) Mersi ! Si pentru toti ceilalti , merita incercat !

se7en06.09.2008 22:30

are cineva idee unde pot vedea MTV Hits pe net? am incercat pe site-ul unde puteam vedea si gsptv dar 'the channel is offline now'

Marius06.09.2008 22:35

i-TV.ro

 

partea proasta e ca iti trebuie abonament la ei...

«191011121358»