FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Un citat pe zi

«1789101113»
alinush8908.05.2008 08:40

CIne n-are sangeeeee incepe sa plangeeee

 

 

Suie paparude

JDERUL09.05.2008 08:55

,,Un om tare,cand e lovit,isi sporeste puterea".

 

 

(Seneca)

JDERUL14.05.2008 08:33

,,Eu sunt cate putin din tot ce am intalnit".

 

 

(Homer)

Marius14.05.2008 10:30

Dupa 11 ore de somn o sa te trezesti la fel de obosit ca atunci cand te-ai culcat.

 

Eu

Kalmarulez15.05.2008 16:05

Daca marcam mai multe goluri ca ei cred ca am fi castigat :D

 

D. Goian

ADDA PRINTZESA16.05.2008 21:17

"Fiecare sut in fund e un salt inainte" Nu stiu cine a scris-o dar sa stiti ca are dreptate.

puyol16.05.2008 21:23

"toate femeile sunt perverse"

 

ADDA

 

loool :))))

JDERUL20.05.2008 07:13

,,Parca ti-e rusine sa fii fericit cand vezi anumite nedreptati".

 

 

 

(La Bruyere)

MoWeed20.05.2008 10:46
Daca marcam mai multe goluri ca ei cred ca am fi castigat :D

 

D. Goian

Aia a zis-o Tamas..

 

 

 

"Nationala Frantei este un adversar periculos deoarece au jucatori care joaca in Europa"

Sapunaru

Virgil20.05.2008 11:18
"toate femeile sunt perverse"

 

ADDA

 

loool :))))

 

 

E o mare gogoasa. Sunt sigur ca Adda e moarta dupa gogosi si de ce nu, dupa banane potrivit de coapte... :)

Kalmarulez20.05.2008 13:10
Daca marcam mai multe goluri ca ei cred ca am fi castigat :D

 

D. Goian

Aia a zis-o Tamas..

 

 

 

"Nationala Frantei este un adversar periculos deoarece au jucatori care joaca in Europa"

Sapunaru

Acolo este :whistle:

stiam eu ca e careva de la nationala

JDERUL21.05.2008 06:43

,,Prostii cred ca pentru a cuceri Capitoliul trebuie sa ataci mai intai gastele".

 

 

 

(H.Heine)

MoWeed21.05.2008 09:51

"N-ai cu cine ma! Niste tarani..."

Kalmarulez21.05.2008 17:50
"Cine are noroc are sailalalalala , cine n-are n-are"
JDERUL22.05.2008 07:59

,,Cartile sunt prieteni reci,dar siguri".

 

 

(V.Hugo)

Virgil24.05.2008 17:11

Descoperirea Americii s-a produs intr-un moment de neatentie a pazei de coasta.

Anonim

JDERUL26.05.2008 06:34

,,Dintre facultatile intelectului omenesc imaginatia este cea mai vie".

 

 

(D.Diderot)

Virgil26.05.2008 06:46

Prietenul nu iubeste prietenul, ci obiectivul prieteniei.

Platon

JDERUL27.05.2008 12:21

,,Prietenia pbliga mai mult decat legea".

 

 

(M.Voiculescu)

bossy29.05.2008 11:40

"Onoarea este un amestec natural de respect pentru oameni și pentru sine."

 

 

Voltaire

JDERUL30.05.2008 06:21

,,Secretul nefericirii sta in timpul pe care l-ai pierdut intrbandu-te daca esti fericit sau nu.Remediul este ocupatia".

 

 

(G.B.Shaw)

JDERUL02.06.2008 06:16

,,Sunt oameni care nu pot iubi pe unii fara sa urasca pe altii".

 

 

 

(V.Hugo)

JDERUL04.06.2008 07:36

,,Nu exista om destul de inteligent incat sa-si dea seama de tot raul pe care l-ar putea produce".

 

 

(La Rochefoucauld)

JDERUL11.06.2008 06:45

 

 

 

,,La prosti,puterea de munca e un dezastru:o catastrofa publica".

 

 

 

(D.I.Suchianu)

JDERUL16.06.2008 07:54

 

 

 

,,Nu e sincer cel ce plange ca sa fie consolat,

Cel ce plange fara martori,plange cu adevarat".

 

 

 

 

 

(Martial)

«1789101113»