CIne n-are sangeeeee incepe sa plangeeee
Suie paparude
CIne n-are sangeeeee incepe sa plangeeee
Suie paparude
,,Un om tare,cand e lovit,isi sporeste puterea".
(Seneca)
,,Eu sunt cate putin din tot ce am intalnit".
(Homer)
Dupa 11 ore de somn o sa te trezesti la fel de obosit ca atunci cand te-ai culcat.
Eu
Daca marcam mai multe goluri ca ei cred ca am fi castigat ![]()
D. Goian
"Fiecare sut in fund e un salt inainte" Nu stiu cine a scris-o dar sa stiti ca are dreptate.
"toate femeile sunt perverse"
ADDA
loool
))
,,Parca ti-e rusine sa fii fericit cand vezi anumite nedreptati".
(La Bruyere)
Daca marcam mai multe goluri ca ei cred ca am fi castigat
D. Goian
Aia a zis-o Tamas..
"Nationala Frantei este un adversar periculos deoarece au jucatori care joaca in Europa"
Sapunaru
"toate femeile sunt perverse"
ADDA
loool
))
E o mare gogoasa. Sunt sigur ca Adda e moarta dupa gogosi si de ce nu, dupa banane potrivit de coapte... ![]()
Daca marcam mai multe goluri ca ei cred ca am fi castigat
D. Goian
Aia a zis-o Tamas..
"Nationala Frantei este un adversar periculos deoarece au jucatori care joaca in Europa"
Sapunaru
Acolo este ![]()
stiam eu ca e careva de la nationala
,,Prostii cred ca pentru a cuceri Capitoliul trebuie sa ataci mai intai gastele".
(H.Heine)
"N-ai cu cine ma! Niste tarani..."
,,Cartile sunt prieteni reci,dar siguri".
(V.Hugo)
Descoperirea Americii s-a produs intr-un moment de neatentie a pazei de coasta.
Anonim
,,Dintre facultatile intelectului omenesc imaginatia este cea mai vie".
(D.Diderot)
Prietenul nu iubeste prietenul, ci obiectivul prieteniei.
Platon
,,Prietenia pbliga mai mult decat legea".
(M.Voiculescu)
"Onoarea este un amestec natural de respect pentru oameni și pentru sine."
Voltaire
,,Secretul nefericirii sta in timpul pe care l-ai pierdut intrbandu-te daca esti fericit sau nu.Remediul este ocupatia".
(G.B.Shaw)
,,Sunt oameni care nu pot iubi pe unii fara sa urasca pe altii".
(V.Hugo)
,,Nu exista om destul de inteligent incat sa-si dea seama de tot raul pe care l-ar putea produce".
(La Rochefoucauld)
,,La prosti,puterea de munca e un dezastru:o catastrofa publica".
(D.I.Suchianu)
,,Nu e sincer cel ce plange ca sa fie consolat,
Cel ce plange fara martori,plange cu adevarat".
(Martial)