FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Un citat pe zi

«18910111213»
_yang19.06.2008 10:20

Se potrivește foarte bine zilele astea :

 

 

ca bãrbat sã-ți faci datoria, și sã nu uiți niciodatã cã ești român

 

Liviu Rebreanu

JDERUL30.06.2008 06:27

 

 

,,Oricat am fii de invatati prin stiinta altora, intelepti nu putem fii decat pe seama intelepciunii noastre".

 

(Montaigne)

Ionutjoss12.08.2008 21:09

Traieste ca si cum maine ai murii

Invata ca si cum a traii pentru todeauna

 

Mahatma Ghandi

JDERUL14.10.2008 06:30

 

 

 

,,Pentru durerea ta, stai singur, la bucurie cheama si pe altii:numai asa vei avea prieteni nefatarnici".

 

 

(N.Iorga)

AlexxxG15.10.2008 17:31

"Doar doua lucruri sunt infinite: Universul si prostia omeneasca. Si nu sunt sigur in legatura cu primul."

Albert Einstein

se7en15.10.2008 19:36

"Prietenia e o nava destul de mare pentru a duce doi insi pe vreme frumoasa, dar numai unul cand e vreme rea."

Ambrose Bierce

JDERUL31.10.2008 07:19

 

 

 

 

,,Daca saracia este mama faradelegilor,intunericul mintii le este tata".

 

 

(La Bruyere)

JDERUL06.11.2008 09:04

 

 

 

 

,,Succesul este procesul ce naste victoria.Nu implora succesul ori victoria ci,impune-ti munca.Ea ti le va aduce sigur.Succesul vine din munca,tupeul din lipsa ei".

 

 

 

(M. Voiculescu)

 

 

JDERUL11.11.2008 08:14

 

 

 

 

,,Infinit mai puternice decat ratiunea si stiinta sunt ignoranta si nebunia".

 

 

 

(Anatole France)

vlad7511.11.2008 09:34

"Daca n-ai bani mirosi a prost,daca ai bani mirosi a mine" -Gigi

 

 

 

 

 

Grea alegere!

Virgil11.11.2008 10:47

baaa, cica te-au facut astia moderator...

macar o bere, frate... :laugh:

 

(Azzido catre axl)

Virgil12.11.2008 06:11

'escule, vad ca ai uitat ca "porc" este complimentul suprem pe care ti-l adresez ...

 

(dee)

 

:))))))))))

JDERUL12.11.2008 07:12

 

 

 

 

,,Cand ne dam seama ca nu avem prin ce merita stima cuiva,ajungem aproape sa-l uram".

 

 

(Vauvenargues)

Virgil13.11.2008 06:45

Plesan... Plesan? De unde stiu eu numele asta?... Cred ca fac o confuzie. Ma scuzati. Mi s-a parut ca stiu numele asta...

 

(Vlad75)

vlad7513.11.2008 07:04

 

Eu sunt mic,Tu fa-ma mare

Eu sun slab,Tu fa-ma tare

si pe forum ma insoteste

si cu ban ma rasplateste!

O intrebare retorica:"oare voi lua ban??"

Rugaciunea de zi pentru moderatorii fcSteaua.ro!

Virgil :worthy: (Memento mori)

Virgil13.11.2008 07:49

Pentru atata? Nu. Dimpotriva, daca ar exista si o gazeta de perete sau ceva in genul, ai figura in mod sigur acolo. :)

JDERUL13.11.2008 08:46

 

 

 

 

,,,Doar daca ai invatat sa asculti,te vei pricepe sa comanzi"!

 

 

 

 

( Solon)

Virgil14.11.2008 08:56

 

 

Daca mai zice unul sa punem bani si sa cumparam echipa sar de la etaj.

 

andyro (Sep 26 2007, 11:54 PM)

 

 

:)))))))))))))))))))

 

tavimai14.11.2008 10:20

Nu e mare alinare

Sa scrii Steaua cu s mare

Ajunge doar cu un s mic

In suflet Steaua sa o ai un pic....!

Virgil15.11.2008 07:44

Se schimba ora? deja? ce bineeeeeeeeeeeee. de asta primavara astept sa dorm mai mult =))))))))))

 

(carminastan)

Virgil16.11.2008 06:37

Eu zic ca a venit timpul sa nu ne mai cacam pe noi in meciurile cu echipele de duzina. Daca avem valoare de campioni tre sa ii batem fara discutii, indiferent cat se vor chinui sa traga de timp sau sa distruga jocul. Daca nu bati pe FC Arges degeaba ai batut in Groapa (unde am intalnit de fapt o candidata serioasa la retrogradare, sa fim seriosi).

 

Hai baieti! Tot inainte!

 

(George Stan, Sep 9 2004)

Joga Bonito16.11.2008 10:50

 

 

"Nu va puteti da seama ,inca, de ceea ce va las eu."

 

Constantin Brancusi

Virgil17.11.2008 03:51

Iata-l pe vajnicul andyro cum se intoarce el si ne invata pe noi ce e ala server optimizat pentru mii de accesari zilnice, cum ne expune el munca tovarasilor care zi si noapte nu mai prididesc in a bana si avertiza userii astia rai si cum ne trimite el frumos pe toti la colt sa ne facem site-ul nostru.

Baiatu' vezi ca nea Jiji are nevoie de oameni din astia ca tine asa cu initiativa. Fugi sa vezi ce posturi sunt pe la PNG ca promiti, ai talent.

 

(Miaus, 22 iulie 2007)

 

 

:)))))))))))))

adidwu17.11.2008 18:52

''A fost primul meci la care am avut multe milioane de suporteri"

 

(Dan Petrescu)

Dragutzul_stelistul17.11.2008 19:30

"Banel Nicolita este un jucator muncitor , dar echipa nationala nu e santier"

 

 

Cornel Dinu :))

«18910111213»