FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Un citat pe zi

«1910111213»
Virgil18.11.2008 06:23

Si stiu, sunt enervant rau ... nu mai dati cu tastaturile de pereti cand cititi ce scriu eu... ca apoi ma dati in judecata si ma puneti sa vi le platesc :D

 

(duffyduck, Jul 8 2007)

 

JDERUL18.11.2008 08:39

 

 

 

 

,,Orice om are dreptul sa-si riste viata pentru a si-o pastra".

 

 

 

(J.J. Rousseau)

radutheodor18.11.2008 09:30

Doar cateva cuvinte fraiere. Ai ramas acelasi tembel batran si ranchiunos. Doua parale nu dau pe ce ai scris la adresa mea. Hai, instiinteaza-ti repede prietenii, in stiulul propriu voua. Ma lasa rece (la figurat) tot ce ai scris la adresa mea.

 

Sa ti-o trag, fiindca nu ai stiut sa apreciezi un mesaj prietenos. Direct in barba. ;)

(Virgil, Feb 20 2008)

 

P.S.: Fara suparare moshule, dar ai zis-o asa de bine ... :)

Virgil18.11.2008 20:30

@ radutheodor alias duffyduck

 

Am citit citatul selectat de tine si m-am amuzat. Esti brilliant omule. :)))

Virgil19.11.2008 04:13

Nu il vad pe reddog....Unde e??? Imi lipsesc comentariile lui... E un baiat simpatic... Cine e pe primul loc? Steaua eeeee, Steaua eeeeeee!!!!

 

(sorin_777, 1 noiembrie 2004)

JDERUL19.11.2008 09:35

 

 

 

 

Pentru oamenii carora pamantul nu le mai ofera nimic,s-a inventat cerul".

 

 

(H.Heine)

Bodanel19.11.2008 13:03

You can't say civilization isn't advancing: in every war they kill you in a new way. - Will Rogers

Virgil20.11.2008 06:54

Admin, fa ceva cu rangul ala, ca nu mi se potriveste de nici o culoare. Cum adica "stelist infocat"...???????????? Imi iau glanda, jur, daca nu imi schimbi rangul. Nu stiu, fa-ma mai bine loser!

 

(reddog, Oct 31 2004)

JDERUL20.11.2008 07:18

 

 

 

,,Sa ne dam silinta sa nu suparam pe nimeni si sa-i avem pe toti prieteni e greu.Ede ajuns sa nu avem dusmani".

 

 

 

 

(Seneca)

Virgil21.11.2008 06:49

"M*** Dinamo" primeste avetisment pentru... nick-name.

 

Motivatie: aceste chestii nu se fac in public, ci in particoler.

 

(Gica Chioru, pe vremea cand era moderator/ Jan 31 2006, 05:39 PM)

 

:)))))))))))))))

Lari22.11.2008 19:11

 

 

 

"Academia Becali" - cele mai clare antonime dintre toate limbile pamantului....

 

 

 

 

Tupac Amaru, pe data de 22 noiembrie 2008, la materialul despre inaugurarea Academiei de Fotbal din Ghencea.

Virgil23.11.2008 10:23

Deja am fumat un pachet de tigari in ultimele 5 ore. Si mai sunt 4 ore si apoi meciul. Cred ca imi mai trebuie vreo doua pachete.

 

(forever_STEAUA - Mar 16 2006, 08:21 PM)

MoWeed23.11.2008 10:48

"Some people believe football is a matter of life and death, I am very disappointed with that attitude. I can assure you it is much, much more important than that." Bill Shankly

JDERUL24.11.2008 07:21

 

 

,,Spiritele mediocre osandesc tot ceea ce le depaseste inteligenta".

 

 

 

(La Rochefoucauld)

MoWeed24.11.2008 09:15

"If you're in the penalty area and don't know what to do with the ball, put it in the net and we'll discuss the options later." Bob Paisley

_yang24.11.2008 10:33

"Cel mai important lucru este cã am câștigat cele trei puncte"

Fundașul lui Chelsea, Wayne Bridge, dupã victoria din finala "Carling Cup", în fața celor de la Arsenal, din 2007

Virgil25.11.2008 09:55

Sunteti toti niste tampiti, in frunte cu mine!

 

(axl - intr-o clipa de sinceritate, pe topicul Lua-te-as la misto/Sep 16 2008, 08:20 PM)

radutheodor26.11.2008 08:39

Deseori ma citez. Da sare si piper conversatiei.

Nu merit acest premiu. Dar am artrita, si nici asta nu meritam.

Virgil27.11.2008 12:55

Hai noroace. Man, nu incepe si tu cu polemica "care e sau care nu e stelist"...

... Nu trebuie sa ma intelegi gresit, eu sunt mahnit cand scriu aceste randuri...

Noroc,

Catalin

P.S. Critica sa stii ca nu strica, iar a fi suporter nu inseamna sa scrii doar de bine. Important este ca sa fie ceva constructiv si mai conteaza si ce simti.

 

(Il Soldatino - 11-07-2008 - 16:18

Joga Bonito27.11.2008 19:31

"Ucide-mi toți demonii și ar putea sã-mi moarã și îngerii mei."

 

Louis Pasteur

 

sau .... N-am bani de motorina. de Joga Bonito

Virgil28.11.2008 07:50

Lasa tata ca iti sunt dator cu un post sters din greseala si-n viteza......i-a tu ban ca ti-l scot eu ( doar unul...mai departe nu ma bag ) :thumbsup:

 

(Fane - moderator, catre Vlad75/ Nov 18 2008, 09:44 PM)

 

 

 

:))))))))))

 

MoWeed28.11.2008 08:25

"Anybody who plays for me should be a bad loser." Graeme Souness

Joga Bonito30.11.2008 12:42

 

"Lumea e plinã de minuni, iar pescuitul este una dintre ele."

 

Anonim

1on01.12.2008 11:55
Pentru oamenii carora pamantul nu le mai ofera nimic,s-a inventat cerul".

 

 

(H.Heine)

 

ªtii care e varianta în germanã?

axl03.12.2008 12:16

"Eu, dac-as fi fost in locul galeriei, ma duceam la vestiare si-i incingeam, tata."

 

Tata, dupa meciul de acum 2 seri.

«1910111213»