FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Dayro Moreno

«167891017»
c.ronaldo1709.03.2009 12:44

E fotbalist in pana mea. E platit cu sute de euro pe ora sa joace fotbal nu sa faca fite.

Melku09.03.2009 13:00
Fedora, cand Banel a batut doua lovituri libere fix in zidul format din Torje toata lumea i-a sarit in cap ca n-are abeceul fotbalistic.

Cand Dayro tufe aiurea doua cornere si-apoi bate un out ca sora-mea pai lasa-ma si pe mine sa ma oftic.

 

Vis-a-vis de cele doua faze cand a batut Dayro corner, am fost foarte atent la papagalul ala de la Brasov si statea la jumatatea distantei regulamentare, in ambele cazuri.

axl09.03.2009 13:02

Si era invizibil?

Melku09.03.2009 13:06
Si era invizibil?

 

Pentru arbitru da, a fost invizibil. Daca ai ocazia sa vezi din nou fazele, o sa observi ca este practic imposibil sa nu fi blocat la cum s-a napustit jucatorul brasovean din 3 metri.

axl09.03.2009 13:09

Mai, pe mine m-a dezamagit Dayro ieri. N-o juca pe postul lui da' m-a enervat teribil.

Melku09.03.2009 13:14
Mai, pe mine m-a dezamagit Dayro ieri. N-o juca pe postul lui da' m-a enervat teribil.

 

Ai tu ce ai cu el :) Si pe mine m-a enervat dar nu mai mult decat restul jucatorilor. Pe mine de exemplu cel mai mult ma enerveaza P.Marin care ne mananca meci de meci si toata lumea il lauda. :))

redondo09.03.2009 14:17
Fedora, cand Banel a batut doua lovituri libere fix in zidul format din Torje toata lumea i-a sarit in cap ca n-are abeceul fotbalistic.

Cand Dayro tufe aiurea doua cornere si-apoi bate un out ca sora-mea pai lasa-ma si pe mine sa ma oftic.

Daca ai lovitura libera,corner sau faza fixa in ultimul minut si ai nevoie de gol...e bine sa nu bata Banel...sigur mingea nu va trece de primul om.Sunt sigur ca englezii ar fi inventat si asa ceva la pariuri.

daniel_1010.03.2009 13:35

io daca as fi in locul lui Laca pe Banel nu las mai lasa sa deie el,iar despre Dayro trebuia introdus din prima repriza si poate in a doua is revenea :dry:

gio_stgloria23.04.2009 19:16

In sfarsit l-am vazut pe Dayro asa cum il credeam de la bun inceput.s-a batut, a alergat, a facut si crampe la urma. Bravo , tot asa !

alex_nicolae_dica24.04.2009 06:33

Cine marca golurile din lovitura libera ???? Cine dadea goluri ca Ronaldinho ,exista si un video cu goluri lafel ! Cine era decarul nostru ??? Cine era golgheterul nostru ? pentru toate astea va dau un raspuns : Nicolae Dica vreau sa se intoarca !!! !!! !!! fular-campionii:steag_sah_mic::steag_cruce_invers:

 

 

bestcormo24.04.2009 08:10
In sfarsit l-am vazut pe Dayro asa cum il credeam de la bun inceput.s-a batut, a alergat, a facut si crampe la urma. Bravo , tot asa !

 

Si in afara de crampe ce-a mai facut? :P bun...a dat gol, dar daca in poarta CFR-ului era un portar adevarat scotea sutul ala cu ochii inchisi..

 

Pe blogul lui Vochin gasiti cifrele lui Dayro din meciul cu CFR.. si eventual puteti sa cititi si articolul, cu care sunt de acord 100%...

 

alex.. de acord cu tine.. ;)

alex_nicolae_dica24.04.2009 17:53

CUM PUTEM LUA LEGATURA CU Dica !!!??? fularultras:steagcruce::hai_steaua:

JDERUL25.04.2009 12:41

Plin de talent,dar si mai plin de lene.

Marius25.04.2009 13:23
CUM PUTEM LUA LEGATURA CU Dica !!!??? fularultras:steagcruce::hai_steaua:

 

pe mess, evident :D

axl25.04.2009 13:25

balerina_cu_talent_dica10

darkye26.04.2009 09:53

Dayro ...nu l am vazut niciodata alergand cum trebuie....ori nu poate ...ori nu vrea

 

cat despre Dica....as da 20 ca Dayro ca sa vina inapoi .... :(fular-campionii:steag_cruce_invers:

alex_nicolae_dica26.04.2009 10:48
pe mess, evident :D

 

Si de unde stim noi id lui Dica ???

 

Bogdan4Steaua26.04.2009 15:45

Faci schimb de liste de messenger cu Zenga...

 

Gata cu offtopic-ul!

 

Aici vorbim despre Dayro!

Melku27.04.2009 14:30
Faci schimb de liste de messenger cu Zenga...

 

Gata cu offtopic-ul!

 

Aici vorbim despre Dayro!

 

Ai id-ul lui Dayro? :laugh: :laugh: :laugh:

darkye04.05.2009 12:43

printul_alerg_incet

 

=))

Cata2308.05.2009 19:34

Sincer va zic jucator mai slab ca Dayro Moreno nu am vazut in viata mea nici macar la juniori.E o petarda si cu asta basta.

Nu a facut nimik notabil tot sezonul inafara de niste goluri din noroc si de partida tur cu Galatasaray,ca la retur a fost praf din 4 ocazii singur cu portarul nu a inscris nici una.Auzi tu il pune sa execute cornere si lovituri libere ca asa a zis Gigi habar n-are sa dea in minge.Cel mai bun executant dupa parerea mea ar fi in momentul asta Tiago Gomes si singurul jucator tehnic din lot parerea mea.

zloty08.05.2009 20:05

Dayro e irecuperabil , a fost mutat pe enspemii de posturi mai putin pe cel cu care era obisnuit nu . Ar fi bine pentru el sa plece ,ca altfel se va distruge de tot.

Bombonel9408.05.2009 20:24

pleaca ba handicapatule!!!NU MERITI SA JOCI NICI LA BUZAU!!!

axl08.05.2009 20:27

Eu daca il prind pe baiatul asta prin Mangalia il bat de se caca pe el.

redondo08.05.2009 20:30

Asta isi bate joc de noi.

«167891017»