@Bodanel
Daca e asa de bun, cum se face ca a ratat vreo 6-7 lovituri libere in meciul cu spurcatii?
Ca atacant ar trebui sa poata lovi mingia din pozitii dificile si el nu e in stare sa dea o centrare buna de pe loc cand nu il ataca nimeni. Nu e in stare sa loveasca nici macar grupul de jucatori din careu.
Nu o juca el pe pozitia lui, dar nici indolenta de care da dovada pe teren nu e normala. Indiferent unde il pune antrenorul sa joace, nu e normal sa alergi pe teren ca la jogging....
Si una e sa pui niste atacanti in aparare, alta e sa pui un atacant pe pozitia de mijlocas ofensiv....
