FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Dayro Moreno

«1101112131417»
ady_ultras17.08.2009 18:11

ce rahat pishat :)) cand ii zice Gigi k ii reduce salariu la 120 iar pleaca

Daniel-Ionut17.08.2009 18:12

Ar fi bine...

Stie Bergodi unde sa il puna sa joace bine ;)

Da' 99% este imposibil!

David17.08.2009 18:14

Avem probleme la mijloc,si tot nu are loc.E prea bleg,e penibil!

KERATOCONUS17.08.2009 18:47

Daca am avea o conducere cu coloana vertebrala, nu l-ar mai primi la echipa. Insa noi in momentul de fata, avem niste conducatori de c***t, care sunt dispusi sa faca compromisuri. Cred ca o sa-l reprimeasca in lot pe metrosexual. :ce_oameni:

ady_ultras17.08.2009 18:55

park vad k il reprimeste si rupe gura targului =)))) cred k as rade 2 luni non stop

MoWeed17.08.2009 21:51

Sa ne lase cu talentele lui. Macar de ar fi jucat ceva pana acum...

 

N-are ce cauta la Steaua, nu trebuie sa stam dupa toanele oricarui jucator....

Maye17.08.2009 22:19

NU merita sa joace la Steaua.Sa mearga sa joace in Columbia.

red&blue_boy18.08.2009 07:13

Sa ne lase in pace Dayro!Dupa ce-a zis ca nu mai vrea sa auda de Steaua,acum ca nu si-a gasit echipa vrea inapoi.No,thanks!

ady_ultras18.08.2009 11:43

 

 

Gigi Becali a stabilit conditiile in care Dayro Moreno se poate intoarce la Steaua!

 

"Dayro Moreno s-a intalnit azi cu Argaseala! I-am comunicat ca se poate intoarce la Steaua pe un salariu de 5000 de euro pe luna, dar la echipa a doua. Daca va avea evolutii bune acolo se va intoarce la prima echipa, dar pe un salariu de 10.000 de euro!"

mircea_1018.08.2009 14:32

intr-un fel imi pare bine ca l-au reprimit...mai ales ca din cate am inteles s-a accidentat Surdu...

KERATOCONUS18.08.2009 15:46
intr-un fel imi pare bine ca l-au reprimit...mai ales ca din cate am inteles s-a accidentat Surdu...

 

 

Da, l-au reprimit, dar la echipa a 2 a. Am vazut azi interviul acordat de Dayro. Nu stie o boaba romaneste, nici macar numele clubului la care evolueaza nu-l pronunta corect. In loc de Steaua, zice Steua. :cursing:

Guardian18.08.2009 16:47

Daca ar da macar 30 de goluri pe sezon , n-ar conta ca nu stie romaneste sau ca nu stie sa pronunte numele celei mai titrate echipe din aceasta tara frumoasa .. dar asa .. numai aere si nici nu joaca nimic.

 

Tot cu romanii nostri vom face treaba buna anul acesta.Cel putin Surdu si Stancu mi-au dat incredere.

b0RMA18.08.2009 17:47
Daca ar da macar 30 de goluri pe sezon

:bananadance:

SlalomPrintreCiobani20.08.2009 21:30

deja Dayro nu mai are loc in primu 11....

 

oricum e trist sa nu sti macar sa pronunti "Steaua"

 

totusi nu e o echipa din arabia sau ma rog

ytse jam20.08.2009 21:44
oricum e trist sa nu sti macar sa pronunti "Steaua"

 

totusi nu e o echipa din arabia sau ma rog

de fapt aici nu e vorba ca nu suntem o echipa din arabia, ci de faptul ca Dayro nu este din Norvegia (mai stii cum ziceau cei de la Rosenborg atunci cand erau rugati de catre reporter sa repete dupa el numele echipei? ªtoia!). el face parte dintr-o tara latina, unde se vorbeste o limba poate cea mai apropiata de cea romana. asta este cel mai trist

 

cRiss4Steaua20.08.2009 23:07

unde pot vedea si eu interviul cu Dayro ?

mariaNNN24.08.2009 21:04

dupa parerea mea , Dayro nu prea merita a doua sansa , e cu nasul mult prea sus :(

David02.09.2009 16:38

Si deja e pe lista UEFA. :thumbdown:

s0r1n11103.09.2009 07:19

Pai ce naiba,este un baiat serios,nu a lipsit niciun minut la antrenamentele din aceasta vara.

Si plus de asta,a marcat si 2 goluri in super-derby-ul cu FC Snagov,echipa cu renume in Europa.

 

Eu zic ca indeplineste conditiile,de ce nu ar fi pe lista?

David03.09.2009 16:21
Pai ce naiba,este un baiat serios,nu a lipsit niciun minut la antrenamentele din aceasta vara.

 

 

Ce face?

s0r1n11103.09.2009 19:15
Ce face?

 

Banuiesc ca ti-ai dat seama ca nu vorbeam serios.

 

mountytoma19.10.2009 15:35

Dayro a revenit cu gol. prost sa fii, noroc sa ai...

 

doar gibonul il vede fotbalist pe putoarea asta...

fredysteaua19.10.2009 15:43

nu e nici fotbalist dar eu zic ca si-a spalat pacatele la echipa a 2a...plm :) in fine bravo lui ca a dat gol

cristian01419.10.2009 17:53

Pe de-o parte ma bucur ca a revenit, pentru ca indiferent ce s-ar spune, omul asta e talentat. Nimeni n-o sa-i rapeasca talentul, dar pe de alta parte, faptul ca a dat gol l-ar putea transforma in jucatorul care era sezonul trecut. Sper doar sa nu i se urce faima la cap (oricum nu e cine stie ce, un gol cu Poli Iasi, dar in conditiile actuale...) si sa se considere vedeta.

MoWeed21.12.2009 10:03
"Lui Stoichita si Panduru poate nu le place felul meu de a fi, dar asa sunt eu. Stoichita e un antrenor bun, care vorbeste, iti spune lucrurile in fata. M-a invatat lucruri bune. Pe Gigi il stie toata lumea. Cu mine e un om bun, s-a purtat frumos, m-a ajutat si m-a iubit", a spus Dayro Moreno pentru Pro TV.

 

Referitor la o posibila despartire de Steaua, fotbalistul columbian sustine ca de aceasta data se va intoarce la timp daca nu-si va gasi echipa.

 

"Steaua are drepturile asupra mea. Sa vedem ce se intampla in vacanta si, daca apare ocazia sa plec, plec. Daca nu, ma intorc si-mi fac treaba", a adaugat Dayro.

Ma gandeam eu ca trebuie sa-i ofere Naomi favoruri sexuale ciobanului....

«1101112131417»