@Marius
De ce intorci povestea pe toate fetele fara sa recunosti ca, pana si un fundas ar trebui sa fie capabil sa dea o centrare de pe loc. Nu perfect, dar macar sa loveasca grupul de jucatori.
Faptul ca a fost lasat in continuare sa bata a fost o prostie, dar acum discutam despre capacitatile lui, nu despre prostiile facute de antrenorul de atunci.
Si hai da-o dracu, ca fundasii aia trebuie sa fie prosti de a trecut de ei asa lejer. Adica nu tu dublaj, au atacat ambii mingia si l-au si lasat sa treaca. Pai tu crezi ca in Europa apuca sa treaca el, chiar daca trecea mingia?
