mie mi se pare ca in cel mai bun caz s-a plictisit de Steaua, unde nimeni nu vede ce mare fotbalist este el.
in cel mai rau caz, atata poate...
si l-a molipsit si pe Toja, care ne dovedeste de fiecare data ca NU ultimul lui joc a fost cel mai prost!
iar la meciul retur cu Lyon Dayro a aratat din nou nu doar ca merita sa fie dat afara, ci si un sut in c..., ca el cu asta trateaza meciurile Stelei. Dica era un monument de daruire si implicare comparativ cu Dayro. el clar ca se vede martirizat, el geniul columbian neinteles de inapoiatii astia din Romania
nu merita nici sa-i care geanta si sa-i lustruiasca ghetele lui Neaga, b... p... in el de cioban prost, ca tot aici ajung, scuze fetelor!