FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Dayro Moreno

«13456717»
CatalinBerceni29.08.2008 09:06
Nu va mai luati bah de Dayro ca e un jucator bun :steag_sah_mic::steag_sah_mic::steag_sah_mic:

 

Jucator bun ....dar cu finalizarile cum ramane? ca nu stie sa traga la poarta si sut de la distanta nu mai spun.

Cred ca trebuie sa-l resofteze cineva

Allyylla29.08.2008 23:35

mda:| eram foarte sigura;)

cum a gresit putin, iar toti in capul lui:|

hello oameni buni ce e cu voi?:-?

sa fim seriosi...Steaua= Dayro?

nu prea cred Steaua= Radoi, Goian, Neaga, Zapata etc etc..nu numai Dayro

tot cade pe umerii lui :-j

Dayro e un super jucator;)

 

 

Hai Dayro:X:X:X FzS!!!!! :steag_sah_mic:

 

DelPiero1029.08.2008 23:37

Chiar mah...are dreptate pustoaica...Dayro mai arev timp sa se maturizeze!Calitati are...

Allyylla29.08.2008 23:43

normal ca are calitati:)

dar..stii ce e stresant..adica,, eu una..ma uit la meciuri, bla bla..si vad Dayro in sus, Dayro in jos..si joaca bine nush ce..la o mica greseala..toti..ca nu e buna de nimic, ca nu face treaba...

dar pe ceilalti care stau degeaba?..pe ei nu ii baga nimeni in seama..dar in capul lu Moreno..hop toti;)

chiar am vazut..un meci..in campionatul trecut..dar nu mai stiu exact care ...bine nu asta e important..intrase Dayro prin minutul 70 cam ajea...si nu sa lasat pana nu a dat gol, ceilalti..se descurajasera:)..oricum, are si ambitie si potential, si daca il criticam..o sa reusim sa il descurajam...el trebuie si impins de la spate

;)

dar oricum..mie mi se pare ca sa descurcat bine pana acum..si a facut in cateva luni ce altii nu au fost in stare sa faca la Steaua in ani:)

scorpyfcs31.08.2008 08:01

:steag_sah_mic: Full name Dayro Mauricio Moreno Galindo

Date of birth September 16, 1985

Place of birth Chicoral, Tolima, Colombia

Playing position Second striker, Attacking midfielder

Current club Steaua București

Number 10

Un jucator foarte consistent Stelei..In sezonul trecut din 11 meciuri a inscris 5 goluri...Iar in sezonul acesta 2008-2009 Champions League a inscris un gol in Galatasaray-Steaua(2-2)..

SUCCES in continuare Dayro!!! :steag_sah_mic:

F.Torres01.09.2008 13:06

Dupa plecarea lui Dica la Catania, Dayro Morenoare cele mai mari sanse sa fie noul star al Stelei.

 

cornisa5801.09.2008 15:25

Fã ne bucuria mãcar a unui gol cu Pandurii

:steag_cruce_invers:
Allyylla01.09.2008 19:31

mda:|

starul Stelei:|

dak continua tot asa..ma cam indoiesc sincer:(

hai Dayro:x fii din nou cel dinainte...

am incredere in tine...

hmmm..dar daca Dayro a fost convocat la nationala columbiei, ca si Zapata de alt fel..o sa fie prezent la meciul cu Farul...?:-?

 

Annie11.09.2008 12:15

dupa paerea mea unuldintre ceimai buni jucatori ai Stelei :steag_cruce_invers:

STEFANEL200013.09.2008 17:14

DAIRO STIE CU MINGEA DAR NU ARE FORTA IN SUT

CRED CA O SA PLECE DUPA Elton fularsteaua2fular-campionii:steag_sah_mic::steag_cruce_invers:

DelPiero1013.09.2008 17:17

Mai intai cauta tu o carte de gramatica si lasa-l pe Dayro...

STEFANEL200013.09.2008 18:01

HAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAIIIIIIIIIIIII MOREENNNOOOO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :spank:

DOARE MORENO?

 

:steag_cruce_invers: :steag_cruce_invers: :steag_cruce_invers: :steag_cruce_invers:

 

HAI Steaua CEA MAI TARE HIP HIP URA HIP HIP URA

 

CEL MAI TARE JUCATOR E MORE

 

 

:steag_cruce_invers

HAI Steaua HAI MORENO

 

:steag_cruce_invers: :steag_cruce_invers:

.Ax3L.16.09.2008 10:40

LA MULTI ANI Dayro SPER SA DAI UN GOL MAINE CU BAYERN SI SA CASTIGAM MECIUL (am zis ca sper nu ca si asa se va intampla pt eventuali carcotasi)

puyol16.09.2008 11:37

La multi ani Dayro!

Catalyn0716.09.2008 12:02

La Multi Ani Dayro :drunk:

 

Fa-ti cadou un gol maine :tongue:

Khalid16.09.2008 14:19

LMA Dayro!

stelistul stelist16.09.2008 14:35

la multi ani si sper ca maine sa fie ziua ta in fotbal , adica sa marchezi macar un gol ;)

RaMs3s16.09.2008 19:54

la cat mai multe goluri Dayro :thumbsup:

lorry love steaua19.09.2008 17:43

ESTE UN JUCATOR BUN.Forza Dayro....x::xx:SI O AVUT OCAZII MARI IN MECIU CU BAYREN.....:x::x:X

il_scorpio20.09.2008 19:10

Dayro the best!!!! :steag_sah_mic:

4_ever_steaua30.09.2008 11:06

sincer nu ma atrage foarte mult...are mingea la picior..se descurca..dar dupa urmeaza finalizarea care nu ii prea iese..este adevarat ca da goluri frumoase dar cateodata vrea sa faca totul singur..ceea ce conduce la ratarea unei ocazii...sper sa`mi schimb parerea pe parcurs.. :steag_sah_mic:

sirFlorin30.09.2008 11:25
sincer nu ma atrage foarte mult...are mingea la picior..se descurca..dar dupa urmeaza finalizarea care nu ii prea iese..este adevarat ca da goluri frumoase dar cateodata vrea sa faca totul singur..ceea ce conduce la ratarea unei ocazii...sper sa`mi schimb parerea pe parcurs.. :steag_sah_mic:

inca e tanar...sa mai asteptam ceva timp :noexpression: totusi are potential chiar si acum poate deveni printre cei mai importanti jucatori din europa ca in Romania este deja... :steag_cruce_invers:

equililbrum30.09.2008 19:54

noi romani avem tendinta sa urcam in slavi pe toti,Dayro nu arata chiar atatea,slabut parerea mea

tibya03.10.2008 07:19

Dayro Moreno e un jucator foarte bun!

Inlocuitorul lui Dica se poate spune nu este asa bun ca Dica dar......!

 

:steag_cruce_invers:

 

SteauaB03.10.2008 07:59
Dayro Moreno e un jucator foarte bun!

Inlocuitorul lui Dica se poate spune nu este asa bun ca Dica dar......!

 

:steag_cruce_invers:

 

Pararea mea ca, Dayro e peste toti atacanti romanii, el macar are technica si viteza..

«13456717»