FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Acum la tv!

«14567827»
axl07.09.2008 12:41

A murit "Toate panzele sus, Gherasime!". Dumnezeu sa te ierte, Ilarion Ciobanu!

adidwu07.09.2008 13:48

Ilarion Ciobanu a fost unul dintre actorii preferati din copilarie.

Gerula, Traian Brad,Gherasim,Stroe Buzescu, sunt doar cateva din rolurile sale memorabile.

Dumnezeu sa-l odihneasca.

 

steaua_gloria28.09.2008 17:40

"Vine Politia ! " - Pro TV

Verssace28.09.2008 18:15

la 22 Becali la Telesport :tongue:

choli28.09.2008 19:15

MA UIT CUM PIERD TZIGANII :bananadance:

 

RAPID - PITESTI = 1-2!!

 

 

:gathering:

 

 

la 22 Becali la Telesport :tongue:

 

 

 

NU TE MAI UITA, VEI VOMITA :steag_sah_mic:

sabin130728.09.2008 19:23

Da, e amuzant. Tiganii deja erau cu ¨Demisia!¨ in gura din minutul 15.

 

Ati vazut aseara Espanyol-Barcelona? Probabil stiti, a fost oprit meciul vreo 15 min ca ai lui Espanyol au rupt gardul si incepusera sa intre pe teren. A facut iar circ Medina Cantalejo ala. Inca o data am remarcat modul in care se trateaza astfel de evenimente inafara Romaniei, de data asta in Spania. Si la sfarsit intre suporteri si politisti/scutieri era cordonul de stewarzi imbracati normal, de strada (fara acele veste verzi), care ¨negociau¨ calmarea spiritelor. Fara incitare, fara gaze, bastoane din prima si la intamplare...

choli28.09.2008 19:52

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL!!!!!!!!!!!!!!!!

PITESTI

RRRRRRRRRAPID-PITESTI=1-3 :bananadance:

MoWeed28.09.2008 19:57

Pardo ala e mare portar:))))

 

Ole ole multumim Rapiduleee:)))

sabin130728.09.2008 19:58

:)))

Eu v-am zis ca e amuzant

MoWeed28.09.2008 20:11

Rezultat final 1-3.

Inca un meci extraordinar facut de ciori; se indreapta spre "B" unde le e locul....

carminastan04.12.2008 20:34

Marcel Iures la GSPtv. O placere sa-l asculti :) Se poate vorbi si astfel despre fotbal.

bodanelu08.12.2008 16:51

Fernando de la caransebes pe antena 1 :)))))))))))

Stanici13.12.2008 21:56
Lari13.12.2008 22:16

Staaaaaniiiiiiiiiici!!!! Da-ti-ar Cel de Sus saaaaannnnaaaaatttttttaaaaattttteeeeee!!!!!!! :worthy:

MoWeed13.12.2008 22:18

Multa sanatate Stanici, mai ales acum ca se aproprie ignatul! Sa ai parte de cate minore vrei tu...

El Clasico!

f234567k13.12.2008 22:43

Da, Daaaaa!!!! Casillas!!!!!

MoWeed13.12.2008 22:45

CE bulan are Real, Barca rateaza intr-o veselie

f234567k13.12.2008 22:48

@Mo

 

La cati absenti are Real-ul eu zic ca se descurca onorabil.

 

Lari03.01.2009 16:25

Hull City - Newcastle, pe SportKlub.

 

Un meci superb din care lipsesc doar golurile. Pana cum...

frunji04.01.2009 17:02

Southampton - Manchester U. pe SportKlub

sabin130705.01.2009 20:53

Pe TVR2 Romania - Danemarca din ´89

Lari13.01.2009 21:24

Eurosport2, hochei: Suedia-Canada.

 

Incredibil ce ritm, ce executii! Cred ca diferenta dintre Steaua si Manchester United este mai mica decat cea dintre jocurile din Liga Mol si ce joaca astia...

Lari14.01.2009 19:52

Juve-Catania, pe SportKlub.

 

Dica e titular!!! Mai mult, e si capitan!!!

 

Frraaattteee...

 

Hai, Dicutza!!!

frunji23.01.2009 08:20

Diseara la ora 19 pe SPORT.RO joaca elchipa lui Elton contra lui echipa lui Radoi! mi-e dor sa-l vad pe Elton jucand :)

Abia astept fular-campionii

c.ronaldo1704.02.2009 22:19

Antena 1, o vaca gravida face crize. :bananadance:

«14567827»