FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Acum la tv!

«167891027»
danimarcu16.03.2009 20:16

George Ogararu la "Zona verde" pe gsp TV

maye16.03.2009 20:17

West Ham United - West Bromwich Albion . Eurosport 2

Lari18.03.2009 20:16

Ajax - Ol. Marseille, pe SportKlub.

 

Meci simpatic, comentatori cretini.

Lari19.03.2009 17:56

Pe gaozetaTV, Sahtior - TSKA Moscova.

 

Un citat din comentatori: "Mircea Lucescu a schimbat strategia fata de meciul tur. Atunci a jucat cu doi atacanti, acum joaca tot la fel".

Lari19.03.2009 21:40

Pe Sport.ro: Aalborg - Manchester City, un meci superb, cu un arbitru idiot.

Ronnie21.03.2009 14:56

Stuttgart - H.Berlin pe SportKlub. Maximilan Nicu este titular, Marica doar rezeva.

Ronnie27.03.2009 13:57

Steaua 2 - CS Ovidiu, pe Sport.Ro

Lari28.03.2009 13:59

Irina Loghin pe Etno TV.

Lari28.03.2009 16:32

Premilinariile CM pentru tineret - Romania-Andorra, pe TVR 2.

 

Jucam penibil cu un adversar slab.

STARforce28.03.2009 17:06
Premilinariile CM pentru tineret - Romania-Andorra, pe TVR 2.

 

Jucam penibil cu un adversar slab.

 

Jucam ca Mutulica.Praffffffff.....Da ce vroiati?Perfomanta?

Lari29.03.2009 21:11

Bai, baieti si fete, deci eu ma uit uluit, de vreo juma' de ora, la Fanatik Show, pe OTV. Frate, ce imbecili!

 

Am gasit asta din zapping in zapping...

 

Cateva perle:

 

Madalin Voicu: "Bah, va spun io ca daca faceti sondaj acum pe cine vreti antrenor* intre Madalin Voicu si Piturca, io castig clar!"

 

Iovanovici: "Io cre'ca daca jucam la Craiova, unde a facut Mititelu o echipa ce joaca ca dracii*, io-mi pun gatu' ca Dorel nu-si mai dadea autogol!"

 

*asa s-au exprimat respectivii.

Ronnie30.03.2009 10:21

@Lari

 

Iovanovici de cand il stiu este un cocalaro italiano si care a facut din Fanatik Show o emisiune de manelisti tarani. Au un limbaj de tot cacatu'.

JDERUL03.04.2009 07:47

Acum la Antena 3.Urmariti discutiile

Lari12.04.2009 14:28

Aveti de ales dintre doua meciuri.

 

Fie dati pe Eurosport 2 sa vedeti un meci penibil, Aston Villa - Everton (acum e 3-3).

 

Fie va uitati la meci fabulos, Otelul - Poli Iasi, pe GspTV.

STARforce13.04.2009 16:44

Lovin se explica la scrot.ro

anti gigi13.04.2009 17:22

rar am putut vedea un jucator mai plin de sine ca Lovin....el nu stie de ce e huiduit.....plus ca la jignit foarte tare pe lita Dumitru si in plus o perla de zile mari......se aseamana cu van bommel de la bayern ca cica si ala e ca el adica da pase inapoi.....asta trebuie huiduit pt prostie

maye14.04.2009 18:15

Amical intre Urziceni si Vaslui. antena1

Ronnie14.04.2009 18:20

E meci din Cupa ma, nu amical :))

Dragoshel14.04.2009 18:46

Chelsea - Liverpool pe Pro TV

razvan2814.04.2009 18:59

Basescu vorbeste la TVR 1 :))

si mondenii pe prima

 

STARforce14.04.2009 19:10

Liverpool a egalat.....

maye14.04.2009 19:22
E meci din Cupa ma, nu amical :))

Stiam,dar jur ca atat cat m-am uitat la el , mi s-a parut amical...

Ronnie19.04.2009 17:05

Manchester U. - Everton, semifinalele Cupei Angliei. Minutul 113.

 

SportKlub.

KERATOCONUS19.04.2009 17:58

Boca-River pe SportKlub

cred in steaua mea19.04.2009 19:52

Indata incepe Mircea Badea pe Antena 3. :punk:

«167891027»