George Ogararu la "Zona verde" pe gsp TV
George Ogararu la "Zona verde" pe gsp TV
West Ham United - West Bromwich Albion . Eurosport 2
Ajax - Ol. Marseille, pe SportKlub.
Meci simpatic, comentatori cretini.
Pe gaozetaTV, Sahtior - TSKA Moscova.
Un citat din comentatori: "Mircea Lucescu a schimbat strategia fata de meciul tur. Atunci a jucat cu doi atacanti, acum joaca tot la fel".
Pe Sport.ro: Aalborg - Manchester City, un meci superb, cu un arbitru idiot.
Stuttgart - H.Berlin pe SportKlub. Maximilan Nicu este titular, Marica doar rezeva.
Steaua 2 - CS Ovidiu, pe Sport.Ro
Irina Loghin pe Etno TV.
Premilinariile CM pentru tineret - Romania-Andorra, pe TVR 2.
Jucam penibil cu un adversar slab.
Premilinariile CM pentru tineret - Romania-Andorra, pe TVR 2.
Jucam penibil cu un adversar slab.
Jucam ca Mutulica.Praffffffff.....Da ce vroiati?Perfomanta?
Bai, baieti si fete, deci eu ma uit uluit, de vreo juma' de ora, la Fanatik Show, pe OTV. Frate, ce imbecili!
Am gasit asta din zapping in zapping...
Cateva perle:
Madalin Voicu: "Bah, va spun io ca daca faceti sondaj acum pe cine vreti antrenor* intre Madalin Voicu si Piturca, io castig clar!"
Iovanovici: "Io cre'ca daca jucam la Craiova, unde a facut Mititelu o echipa ce joaca ca dracii*, io-mi pun gatu' ca Dorel nu-si mai dadea autogol!"
*asa s-au exprimat respectivii.
@Lari
Iovanovici de cand il stiu este un cocalaro italiano si care a facut din Fanatik Show o emisiune de manelisti tarani. Au un limbaj de tot cacatu'.
Acum la Antena 3.Urmariti discutiile
Aveti de ales dintre doua meciuri.
Fie dati pe Eurosport 2 sa vedeti un meci penibil, Aston Villa - Everton (acum e 3-3).
Fie va uitati la meci fabulos, Otelul - Poli Iasi, pe GspTV.
Lovin se explica la scrot.ro
rar am putut vedea un jucator mai plin de sine ca Lovin....el nu stie de ce e huiduit.....plus ca la jignit foarte tare pe lita Dumitru si in plus o perla de zile mari......se aseamana cu van bommel de la bayern ca cica si ala e ca el adica da pase inapoi.....asta trebuie huiduit pt prostie
Amical intre Urziceni si Vaslui. antena1
E meci din Cupa ma, nu amical ![]()
Chelsea - Liverpool pe Pro TV
Basescu vorbeste la TVR 1 ![]()
si mondenii pe prima
Liverpool a egalat.....
E meci din Cupa ma, nu amical![]()
Stiam,dar jur ca atat cat m-am uitat la el , mi s-a parut amical...
Manchester U. - Everton, semifinalele Cupei Angliei. Minutul 113.
SportKlub.
Boca-River pe SportKlub
Indata incepe Mircea Badea pe Antena 3. ![]()