Antena 1, o vaca gravida face crize.![]()
cred k a pierdut vitelu`...
Antena 1, o vaca gravida face crize.![]()
cred k a pierdut vitelu`...
UFC 67 Pe Telesport.
Arte Martiale Mixte
Silva vs. Lutter
Eastman vs. Jackson
si multe altele.
TVR2, Turneul celor 6 Națiuni, Scoția - Þara Galilor
Hoffenheim - Leverkusen, pe SportKlub.
Daca Nationala ar juca in acest ritm...
UFC 69: Shootout
Matt "The Terror" Serra vs Georges "Rush" St-Pierre
Pe Telesport.
Hoffenheim - Leverkusen, pe SportKlub.
Daca Nationala ar juca in acest ritm...
incredibil meci...
Steaua-Valladolid, pe Sport.ro.
BELO la gsptv.
Iar acum,tot la kkt-ul ala de gsptv e Dumitru Stangaciu,vorbeste despre marea performanta de acum 22 ani,cand am castigat Supercupa Europei.
Decat ghesepe ,am preferat Hull City - Tottenham Hotspur...
nu`mi pare rau! ![]()
Pe TVR 2, Steaua-Dinamo, la polo.
Pe TVR 2, Steaua-CSM Leonardo Oradea.
Irlanda - Anglia, 6 Nations, TVR2
jegalu' la B1TV. Daca ar fi fost un film, ar fi fost haios. Asa...
E si un poll: "Sa plece Becali de la Steaua?". Nu are acum 65%...
Eurosport2 21:45 Man City -Aston Villa
SportKlub 21:45 Sampdoria - Inter
Hagi la ghesepe.
Crivoi - Safin, in Cupa Davis, pe TVR 1.
LE: Bai, ce comentatori idioti! Ce inapti, nene...
Am mentionat ca-s idioti comentatorii?
Hanescu - Iuzhny la tvr si la mine in oras(pacat ca biletele s-au dat numai si numai pe pile).
Hanescu - Iuzhny la tvr si la mine in oras(pacat ca biletele s-au dat numai si numai pe pile).
Daca il votau aia pe Relu Muntean la sefia FRT iti aranjam 2 bilete la meci. Mai ales ca e din oras cu tine.Dar ce sa-i faci. ![]()
Daca il votau aia pe Relu Muntean la sefia FRT iti aranjam 2 bilete la meci. Mai ales ca e din oras cu tine.Dar ce sa-i faci.![]()
Ms oricum,dar au votato p inapta aia de Dragomir... ![]()
Romania-Rusia , Cupa Davis , Ziua 2 .Dublu Tecau-Copil vs Safin - Tursunov.TVR 1.
Dinamo - Steaua, la handbal, pe sport.ro
fotbal bulgaresc pe sport.ro....astia is mai praf si decat noi...cam asa se joaca la noi in C!
nu prea meritã ãstia de la sportro sã le facem reclamã aici .
Absolut de acord...dar cred ca e ceva diferit sa`i vezi pe castravetari la TV...
Manchester United - Liverpool.Eurosport 2