FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Acum la tv!

«15678927»
maye04.02.2009 22:32
Antena 1, o vaca gravida face crize. :bananadance:

cred k a pierdut vitelu`...

Adrian06.02.2009 20:21

UFC 67 Pe Telesport.

 

Arte Martiale Mixte

 

Silva vs. Lutter

Eastman vs. Jackson

si multe altele.

1on08.02.2009 15:17

TVR2, Turneul celor 6 Națiuni, Scoția - Þara Galilor

Lari13.02.2009 20:56

Hoffenheim - Leverkusen, pe SportKlub.

 

Daca Nationala ar juca in acest ritm...

Adrian13.02.2009 21:02

UFC 69: Shootout

 

Matt "The Terror" Serra vs Georges "Rush" St-Pierre

 

 

Pe Telesport.

maye13.02.2009 21:02
Hoffenheim - Leverkusen, pe SportKlub.

 

Daca Nationala ar juca in acest ritm...

incredibil meci...

Lari14.02.2009 17:11

Steaua-Valladolid, pe Sport.ro.

danimarcu16.02.2009 20:37

BELO la gsptv.

danimarcu23.02.2009 20:12

Iar acum,tot la kkt-ul ala de gsptv e Dumitru Stangaciu,vorbeste despre marea performanta de acum 22 ani,cand am castigat Supercupa Europei.

maye23.02.2009 22:16

Decat ghesepe ,am preferat Hull City - Tottenham Hotspur...

nu`mi pare rau! :yes:

Lari24.02.2009 14:10

Pe TVR 2, Steaua-Dinamo, la polo.

Lari25.02.2009 14:25

Pe TVR 2, Steaua-CSM Leonardo Oradea.

1on28.02.2009 17:46

Irlanda - Anglia, 6 Nations, TVR2

Lari02.03.2009 21:00

jegalu' la B1TV. Daca ar fi fost un film, ar fi fost haios. Asa...

 

E si un poll: "Sa plece Becali de la Steaua?". Nu are acum 65%...

lucvald-190204.03.2009 20:01

Eurosport2 21:45 Man City -Aston Villa

SportKlub 21:45 Sampdoria - Inter

maye05.03.2009 20:19

Hagi la ghesepe.

Lari06.03.2009 10:25

Crivoi - Safin, in Cupa Davis, pe TVR 1.

 

LE: Bai, ce comentatori idioti! Ce inapti, nene...

 

Am mentionat ca-s idioti comentatorii?

maye06.03.2009 12:43

Hanescu - Iuzhny la tvr si la mine in oras(pacat ca biletele s-au dat numai si numai pe pile).

vlad06.03.2009 13:22
Hanescu - Iuzhny la tvr si la mine in oras(pacat ca biletele s-au dat numai si numai pe pile).

 

Daca il votau aia pe Relu Muntean la sefia FRT iti aranjam 2 bilete la meci. Mai ales ca e din oras cu tine.Dar ce sa-i faci. :console:

maye07.03.2009 11:55
Daca il votau aia pe Relu Muntean la sefia FRT iti aranjam 2 bilete la meci. Mai ales ca e din oras cu tine.Dar ce sa-i faci. :console:

Ms oricum,dar au votato p inapta aia de Dragomir... :angry:

Romania-Rusia , Cupa Davis , Ziua 2 .Dublu Tecau-Copil vs Safin - Tursunov.TVR 1.

Lari07.03.2009 17:38

Dinamo - Steaua, la handbal, pe sport.ro

maye13.03.2009 14:16

fotbal bulgaresc pe sport.ro....astia is mai praf si decat noi...cam asa se joaca la noi in C!

Guardian13.03.2009 14:23

nu prea meritã ãstia de la sportro sã le facem reclamã aici .

maye13.03.2009 15:04

Absolut de acord...dar cred ca e ceva diferit sa`i vezi pe castravetari la TV...

maye14.03.2009 12:51

Manchester United - Liverpool.Eurosport 2

«15678927»