FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Acum la tv!

«13456727»
cRiss4Steaua12.08.2008 17:02

GSP TV, despre meciul cu galatasaray ..

c.ronaldo1714.08.2008 16:26

Diseara de la 22:00, Telesport, la Fanatik Show, invitat special Marius Lacatus!

axl17.08.2008 12:15

Care stie, la handbal avem vreun meci azi? Ca mi-e dor de Elisei.

adidwu17.08.2008 13:13

La handbal cica ne-a batut Norvegia ,probabil meciul a fost mai dimineata.

P.S. Ii canta imnul lui IZBASA.

1on17.08.2008 21:17

Valencia - Real Madrid

Supercupa Spaniei, turul

0-1, a început repriza a 2a.

**alex**27.08.2008 22:27

GSP TV : Steaua - Galatasaray

:yeahh:

c.ronaldo1728.08.2008 18:03

De la 22, la Fanatik Show, Marius Lacatus!

axl28.08.2008 18:13

Fanatik show asta pe ce post e?

korynna28.08.2008 18:20

Telesport parca.

se7en28.08.2008 20:35

ma mir cum de l-a convins pe Lacatus sa vina cand ala zicea acum 3 saptamani cand l-a avut invitat pe Pedrazzini ca 'Arda Truman' e cel mai bun jucator al turcilor si Harry Kewell va fi greu de marcat (chiar daca era accidentat). si de obicei are persoane importante invitate la emisiune. un mister..

axl30.08.2008 12:24

In 3 minute, pe A1, Godzilla!.

novac30.08.2008 18:39

Meciul in RELUARE! Steaua-GALATA, click AICI!

 

Pentru cei noi "Owner manualul" se gaseste in cutiuta de plastic de la picioare :D

bodrumdan_barkahan30.08.2008 21:06

da si la noi meciul ın reluare Steaua - galatasaray....chiar acuma.poate ne calificam de data asta :P

korynna30.08.2008 21:16

Bafta! :tongue:

bodrumdan_barkahan31.08.2008 12:35

va recomand azi la ora 16:00 sa va uitati la superleague formula...care va place concurs de masini bine inteles. osa fie si masina naostra alaturi de masinile echipelor :

 

 

beijing guoan

GALATASARAY

AC Milan

sevilla FC

rangers

FC basel

FC porto

tothenham hotspur

AS roma

Olimpiacos

PSV Eindhoven

Borussia Dortmund

Al-Ain

Flamengo

Corinthias

Liverpool

 

 

 

 

 

080212_Superleague_Galatasaray_3_500.jpg

b1145bdi7.jpg

2313994573_b9c4f33c9f_m.jpg

c.ronaldo1731.08.2008 13:03

Ce post va transmite in Romania?

MALDINI31.08.2008 13:10

Daca nu e si Steaua nu are farmec :D

MoWeed31.08.2008 13:12

@bodrumdan_barkahan

 

Pe ce post? Masinile astea sunt numai sponsorizate de cluburi, sau e o competitie intre masini detinute de cluburi?

f234567k31.08.2008 13:38

Pe Boom T.V. Catania-Genoa. Dica titular, a dat o bara din lovitura libera. E minutul 25.

bodrumdan_barkahan31.08.2008 14:45
@bodrumdan_barkahan

 

Pe ce post? Masinile astea sunt numai sponsorizate de cluburi, sau e o competitie intre masini detinute de cluburi?

scuzatima.am vazut prea tarziu casa va raspund.eu m-am uitat la show TV.era si pe galatasaray TV mise pare.dar alt post nu stiu care a dat.era mare ploaie...mașina noastra cand era pe locul 2 a facut spin si sa busit cu masina lui rangers care era afara si astepta sa o traga din turul trecut.sevilla a castigat concursul.

1on02.09.2008 18:14

Meciul de retragere a a lui Oliver Kahn, Germania - Bayern Munchen. În direct, pe sport1.

danimarcu06.09.2008 15:02

La 18.00 ora Romaniei incepe meciul de tineret ,Bosnia-Romania,pe sport.ro

Astept o victorie pt a ne califica la turneul final. steagro

adidwu06.09.2008 15:29
La 18.00 ora Romaniei incepe meciul de tineret ,Bosnia-Romania,pe sport.ro

Astept o victorie pt a ne califica la turneul final. steagro

Deja e 1 -0 pentru Romania.

f234567k06.09.2008 16:00

Eurosport: Novak Djokovic-Roger Federer, semifinala la U.S. Open

 

La 18.00 ora Romaniei incepe meciul de tineret ,Bosnia-Romania,pe sport.ro

Astept o victorie pt a ne califica la turneul final. steagro

Sa trecem si de baraj :)

danimarcu06.09.2008 17:33
Eurosport: Novak Djokovic-Roger Federer, semifinala la U.S. Open

 

La 18.00 ora Romaniei incepe meciul de tineret ,Bosnia-Romania,pe sport.ro

Astept o victorie pt a ne califica la turneul final. steagro

Sa trecem si de baraj :)

asa-i,mai e si barajul.Pacat ca nu am reusit azi victoria.

«13456727»