FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Acum la tv!

«1234527»
steaua_gloria09.03.2008 19:59

Fantome si monstrii care bantuie prin Romania ca sa se razbune. Acum pe OTV :laugh: :laugh:

vlad7509.03.2008 20:04

Parada lui Popa la un sut al subpodarilor.Rapid-Poli:0-1.Deocamdata!

st_194709.03.2008 20:13
Parada lui Popa la un sut al subpodarilor.Rapid-Poli:0-1.Deocamdata!

 

Gay se lupta intre ei si castiga Steaua.

novac11.03.2008 22:05
Zavoranca se cearta cu masa, pe OTV! :chair: Super show! :clap:
MoWeed11.03.2008 22:07
Zavoranca se cearta cu masa, pe OTV! :chair: Super show! :clap:

Da ce au terminat episoadele cu Elodia?? :hmmm:

yo_marius12.03.2008 12:10

nu-s in topic dar...

 

Acum la RADIO, pe Europa FM discutie despre gradinile zoologice.

novac19.03.2008 13:35

minutul 20 in meciul Vaslui-Poli (este deja 2-0! face scor porumboiu cu fruncea tarii!) pe canal D.

Raulredblue19.03.2008 13:58

acum e 3-0//:D...marfa...Forza Steaua

flo220319.03.2008 14:00

bara Vaslui cu poarta goala!!!!!! jabba mai traiesti ? si daca da, cu cine ???????

**alex**21.03.2008 18:50

Antena 1, Marius Tuca editie speciala, invitati : Argaseala, Dragomir, Craciunescu, Copos, Tolontan

Fane_casieru'21.03.2008 19:01

Copos...esti penibil ( tu care esti maistrul scenariilor ) ma faci sa cred ca te injosesti mai mult decat un milog care se roaga la semafor pentru un spalat de parbriz sa-i dau o tigare sau 10 bani....esti de ultima spetza.

MoWeed21.03.2008 19:33

@Fane_casieru'

 

Bine l-a luat Lacatus pe Copos

"da ce e targ sa negociem?"

 

Tolontan e penibil

flo220321.03.2008 19:37

tolomacul tolontan, zica ca face parte din staff-ul rapidului

 

deci numai in Romania se mai poate discuta atata despre un asa subiect. situatia este f clara: meci oprit, si pierdut de cra cu 3-0. pe cat facem pariu ca :

 

1 aceste emisiuni vor schimba pana miercuri decizia comisiei

2 urmatoarea taxata va fi Steaua

3 vor "dovedi" prin niste deductii demne de "drama elodiei" ca suporterii care au aruncat

sunt stelisti

MoWeed21.03.2008 19:39

iar au aratat imaginile se vede cum Constantin s-a ferit cand l-a lovit bricheta pe arbitru

 

Tolontan asta e complet pe langa baiatul pare din alt film...

c.ronaldo1721.03.2008 19:56

OTV: "Cum au aranjat arbitrii meciul RAPID-Steaua"

SENZATIONAL

MoWeed21.03.2008 19:57

Aoleu daca s-a bagat televiziunea urmarita de un miliard de romani am pus-o :rolleyes:

flo220321.03.2008 20:00

ahhhhh unde esti tu MM ? bai frate chiar nu exista nimeni la Steaua sa se ia de toti boii astia ? eu nu mai rezist, imi pun un DVD !

Captain RedBlue21.03.2008 20:05

Acum poate sa vada oricine cat de perfid si totodata de penibil e Copos. Daca totul este premeditat asa cum sustine el, de ce Ghionea aflat langa tusa, asa cum se vede intr-unul din clipurile filmate, loveste cu piciorul pentru a scoate din teren un obiect aruncat spre grupul de jucatori si arbitri? Oare nu ar fi putut sa ``profite`` de ocazie si sa predea obiectul arbitrului pentru a intrerupe meciul?

RobYnho21.03.2008 20:45

Si totusi REMEMBER : Rapid - Steaua in sferturile Cupei UEFA, Banel, cel care a mascat si atunci o situatie la fel de grava cand a fost aruncata acea sticla plina cu apa.

axl22.03.2008 17:33

B1, Eu, Tu si Ovidiu, unul dintre cele mai bune musical-uri romanesti.

novac23.03.2008 07:13

tvr1, ACUM! Formula 1 .... a inceput Marele Premiu al Malaeziei !

RobYnho23.03.2008 12:16

Sport.ro : Romania - Austria ( Handbal )

novac01.04.2008 18:27

Roma - ManUnited in sferturile UCL / Pro TV de la 21,45. Restu nu stiu ... mai puneti si voi ca-mi mere' netu' ca ochiu' lu piratu'.

novac02.04.2008 19:04

A inceput ARSENAL-Liverpool in sferturi de CL! SUPERMECIUL MECIURILOR! (avem si noi nevoie bai de un HLEB!)

bodanelu03.04.2008 07:19

novac... poti sa acuzi pe cineva ca nu s-a uitat la meci doar daca nu a putut. daca a stat acasa si a preferat sa se uite la telenovele sau un film, pe acela poti sa-i zici ca a trait degeaba.

«1234527»